Як в скайпі перевірити мікрофон?

Скайп безсумнівно є однією з найпопулярніших і дійсно потрібних програм на комп’ютері. З її допомогою люди, перебуваючи в різних куточках планети, можуть підтримувати зв’язок один з одним, маючи доступ в інтернет.

Але у деяких з користувачів програми Skype спостерігаються проблеми з мікрофоном. Проявляється це в тому, що вас просто не чує співрозмовник.

При виникненні даної проблеми перше, що варто зробити, це перевірити мікрофон на працездатність в програмі Skype. Як це зробити ви дізнаєтеся в цій статті.

Процес перевірки мікрофона в Skype

Найчастіше в скайпі вас можуть не чути з проблеми неправильно виставленого мікрофона в налаштуваннях. Тому, щоб перевірити свій мікрофон на працездатність, а також на його правильну настройку в Skype потрібно зробити наступне.

Відкрити Skype і в верхньому меню вибрати «Інструменти» -> «Налаштування».

Вхід в налаштування Skype

У вікні налаштувань у вкладці «Загальні настройки» переходимо в розділ «Налаштування звуку».

Перевірка мікрофона в налаштуваннях

Тут нас цікавить перший рядок «Мікрофон» і другий рядок під нею «Гучність».

Спробуйте сказати що – небудь якомога голосніше. Якщо в цей момент в рядку «Гучність» з’явиться зелений індикатор активності, то з це значить що мікрофон в вашому комп’ютері або ноутбуці працює і налаштований для роботи в Skype.

Якщо ж під час видавання звуків в рядку «Гучність» під рядком «Мікрофон» не рухається зелена смуга, то це означає, що обраний не той мікрофон або ж мікрофон просто не працює.

В цьому випадку розкрийте список мікрофонів в першому рядку «Мікрофон» і спробуйте вибрати інший з даного списку.

Вибір мікрофона в Skype

Далі знову скажіть що – небудь вголос і перевірте чи з’являється активність у вигляді зеленої смужки в рядку «Гучність». Якщо так – то тисніть кнопку «Зберегти» і пробуйте дзвонити друзям, щоб точно переконатися в працездатності мікрофона.

Другий спосіб перевірки працездатності мікрофона в Skype це дзвінок контакту Echo / Sound Test Service. Це тестовий робот, який є у будь-якого користувача Skype.

Ссылка на основную публикацию