Як в ноутбуці з Windows 7 налаштувати оповіщення при низькому заряді батареї

Рівень заряду акумулятора відображається у вигляді зображення батарейки в області повідомлень Windows. Більш точну інформацію про рівень заряду (в процентному співвідношенні, де 100% – це повністю заряджена батарея) можна дізнатися з підказки, яка з’являється при наведенні покажчика миші на цей значок. Але користувач може не помітити, що акумулятор майже повністю розряджений. Тому в Windows передбачений режим повідомлень при низькому заряді батареї, а також дії, які будуть автоматично виконуватися при низькому і критично низькому рівні заряду.

  1. Відкрийте діалогове вікно Електроживлення (Power Options). Нагадаю, його можна відкрити з вікна Змінити параметри плану (Edit Plan Settings).
  2. Розкрийте групу Батарея (Battery), а потім – вкладену групу Повідомлення про низький заряд батарей (Low battery notification).
  3. Переконайтеся, що праворуч від пункту Увімкнути батарею (On battery) в групі Повідомлення про низький заряд батарей (Low battery notification) відображається посилання Увімкнути (On). Якщо відображається посилання Викл (Off), клацніть на ній і в який з’явився списку виберіть пункт Увімкнути (On). Режим повідомлення про низький заряд батареї включений.

За замовчуванням рівень 10% від повного заряду вважається низьким. Ви можете змінити цю цифру, розкривши групу Рівень низького заряду батарей (Low battery level) і вибравши потрібне значення. Так, наприклад, ви можете встановити для низького рівня значення 50%, і повідомлення про низький заряд буде з’являтися при розряді акумулятора до 50%. У групі Рівень майже повної розрядки батарей (Critical battery level) встановлюється рівень критично низького заряду акумулятора. За замовчуванням цей рівень дорівнює 5%, як знижка, коли запрошуєш тамада на весілля Київ ціни. При такому розряді ноутбука залишається працювати лічені хвилини.

Щоб визначити дію, яка виконуватиметься при низькому заряді батареї, слід розкрити групу Дія низького заряду батарей (Low battery action) і вибрати відповідне дію: нічого не робити, перевести ноутбук в сплячий режим, в режим глибокого сну або вимкніть ноутбук. Також ви можете визначити дію, яка виконуватиметься при критично низькому рівні заряду батареї, розкривши групу Дія майже повної розрядки батарей (Critical battery action).

При виборі дії при низькому або критично низькому розряді акумулятора найкраще зупинитися на перекладі ноутбука в режим гібернації. При переході в режим гібернації вміст оперативної пам’яті записується на жорсткий диск і відновлюється при включенні ноутбука. Таким чином, ви не втратите дані, які не встигли зберегти до розряду акумулятора.

Ссылка на основную публикацию