Як в ноутбуці HP зайти в біос і поставити завантаження з флешки?

Перевстановлення операційної системи на ноутбуці вважається рядовий процедурою. Рано чи пізно це чекає будь-якого користувача ПК. І якщо хто – то вважає за краще викликати комп’ютерного майстра для виконання даного завдання, то багато таких, хто вважає за краще зробити це сам.

У 2019 оптичні диски практично не використовуються і установка Windows в більшості випадків здійснюється зі звичайною USB флешки. У даній статті ми розповімо вам як в ноутбуці HP можна завантажитися з цієї самої флешки для переустановлення ОС.

Використання завантажувального меню

Далеко не завжди для завантаження з флешки потрібно міняти будь – які настройки BIOS. Практично на всіх комп’ютерах і ноутбуках передбачено завантажувальний меню (Boot menu), завдяки якому можна швидко завантажитися не тільки з флешки, але і з диска.

У ноутбуках HP вхід в це меню здійснюється кнопкою F9, яку потрібно натискати кілька разів відразу при включенні зі вставленої флешкою ​​до появи ось такого вікна:

Вид завантажувального меню на ноутбуках HP

У ньому відображаються всі доступні завантажувальні пристрої.

Для завантаження з флешки вам потрібно клавішами зі стрілками вибрати її і натиснути Enter на клавіатурі.

Вхід в BIOS і встановити пріоритет завантаження для USB флешки

Якщо з якоїсь – то причини у вас не виходить викликати завантажувальний меню, то можна завантажитися з флешки через зміну пріоритету завантаження в BIOS.

Для цього заходимо в нього натисканням кнопки F10 на клавіатурі при включенні ноутбука. Завантажувальна флешка при цьому повинна бути вставлена ​​в ноутбук.

Налаштування BIOS на HP

У вікні, переходимо на вкладку «system configuration».

Перехід в меню установки пріоритету завантаження

На ній кнопкою Enter вибираємо «Boot order».

Установка флешки на перше місце в пріоритеті завантаження

Відкриється меню установки пріоритету завантаження. Вам потрібно «USB Diskette on Key / USB Hard Disk» встановити в самий верх. Робиться це кнопками F5 / F6. F5 переміщує рядок в низ списку, а F6 – вгору.

Ссылка на основную публикацию