Як в Лайтрум поміняти мову на російську?

Більшість професійних програм для роботи з графікою за замовчуванням відразу після установки мають англомовний інтерфейс. Воно й зрозуміло, адже розробляються вони в основному за кордоном.

Далеко не кожен користувач володіє англійською мовою і здатний комфортно працювати в англомовній версії програми Lightroom. Не так давно ми розповідали про зміну мови в фотошопі. У даній статті ми розповімо де змінюється мова інтерфейсу в Лайтрум і як його перемкнути на російську.

Зміна мови через параметри інтерфейсу

Зараз ми покажемо вам як перемкнути мову інтерфейсу з англійської на російську на прикладі Adobe Lightroom CC. Але запевняємо, що ця процедура виконується точно також і в інших версіях даного графічного редактора.

Вхід в налаштування Adobe Lightroom

Для початку запускаємо лайтрум і звертаємо увагу на головне меню, розташоване у верхній частині робочого вікна. Нас цікавить пункт «Edit».

Натискаємо на нього і в підменю вибираємо «Preferences …» для відкриття головного вікна налаштувань.

Параметр зміни мови

Управління мовним параметром інтерфейсу розташовується відразу на першій вкладці «General». Точніше у верхній його частині.

Параметр «Language», напроти якого швидше за все буде стояти «English», задає мову інтерфейсу програми лайтрум.

Вибір мови інтерфейсу

Для його зміни досить натиснути на стрілку праворуч і з списку вибрати потрібну мову. У нашому випадку це російський (Russian).

Російськомовний інтерфейс програми Adobe Lightroom

Як тільки ви це зробите, натискаєте «Ок» внизу вікна з настройками і перезапускаєте Lightroom для застосування внесених мовних змін. При наступному завантаженні мову програми Lightroom стане російським.

Якщо в списку мов російська відсутній, то це означає, що у вас встановлена ​​версія з неповним мовним пакетом. В цьому випадку є два варіанти: Перший – окремо шукати пакет русифікації для вашої версії Лайтрум і другий – видаляти лайтрум і шукати його інсталяційний файл з інтегрованим російським.

Ссылка на основную публикацию