Як в інстаграмме відзначити людини: кілька способів

Не всі користувачі знають, як в Інстаграмме відзначити людини. Одна з найпопулярніших соціальних мереж дозволяє не тільки додавати фотографії і відео ролики, а й відзначати на них своїх друзів або інших користувачів.

Instagram: коротко про програму

В даний час будь-який бажаючий може завантажити додаток Інстаграмм і пройти не складну реєстрацію в цій соціальній мережі. Мільйони людей по всьому світу користуються цією соціальною мережею щодня. Мета програми – публікація різних фотографій, можливість поділитися з друзями і всім світом красивими кадрами. При завантаженні нового зображення програма пропонує виконати його обробку за допомогою вбудованих фільтрів, зміни розміру, додавання стікерів. Інстаграм можна назвати сучасним онлайн альбомом з фотографіями, які Ваші передплатники можуть оцінити.

Можливість відзначити людини з’явилася тільки після версії 3.5 додатка Instagram. У первинному варіанті розробниками не було передбачено цієї функції.

Instagram дає тисячам шанувальників шанс стежити за життям їхніх кумирів через підписки і поновлення в стрічці. Для того, щоб підписатися на аккаунт одного або зірки необхідно просто натиснути «Слідувати» на профайлі зацікавив Вас людини. Після цього всі його оновлення будуть відображатися в новинах. Інстаграмм чимось нагадує Твіттер. Відмінність полягає в тому, що користувачі викладають НЕ текстові публікації, а фотографії і відео ролики зі своїми коментарями.

Як в Інстаграмме відзначити людини на фото

Додаток необхідно завантажити на мобільний пристрій. Є версії для пристроїв з будь-якою операційною системою: iOS, Андроїд. Далі Вам запропонують обов’язково пройти нескладну реєстрацію в соціальній мережі. Готово! Можна викладати фотографії і відео ролики. Поки що не всі користувачі знають, як відзначити людини на фотографії в цьому додатку. Не так давно розробники додали цю довгоочікувану функцію в додаток Інстаграмм. Виконати це можна за допомогою клавіші з трьома крапками під опублікованій фотографією. Після цього слід вибрати пункт «Додати людей».

Для додавання фотографії в цю соціальну мережу слід натиснути на квадрат з плюсик і вибрати бажане зображення. Після цього додаток пропонує додати різні ефекти і фільтри для фотографії. З їх допомогою може вийти дуже гарне зображення. Тут же є функції для того, щоб відзначити людини та інші. Перед описом до публікації можна поставити знак # або хештег, завдяки якому інші користувачі зможуть відшукати фотографію.

Відмітка користувача в коментарях

У Instagram можна відзначити будь-якого користувача в коментарях. Для цього в тексті необхідно ввести знак @, а потім нікнейм користувача. Він обов’язково отримає повідомлення з інформацією про позначці в коментарях.

Додаток Instagram йде в ногу з усіма новинками у соціальних мережах. Цільова аудиторія Інстаграмма – користувачі, що бажають ділитися з передплатниками що відбувається в їхньому житті за допомогою публікації фотографій і відео роликів. У статті ми докладно розповіли про те, як в Інстаграмме відзначити людини на фото або в коментарях. Завантажуйте додаток, реєструйтеся і діліться з передплатниками яскравими подіями з вашого життя! Скористайтеся цією корисною функцією.

Ссылка на основную публикацию