Як в Інстаграмме відзначити друзів в коментарях під фото до посту

Однією з найбільш популярних сьогодні соціальних мереж є. Чим же він приваблює користувачів? В першу чергу, можливістю ділитися своїми враженнями і думками за допомогою фотографій, а потім обговорювати їх з друзями. У цій статті ми поговоримо про те, як відзначити в коментарях під постом певного користувача в Інстаграмме.

Навіщо нам це потрібно?

По-перше, іноді нам потрібно відзначити людини, зображеного на фотографії. Може, ви хочете привернути більше користувачів на сторінку вашого друга, з яким викладаєте спільне фото. Або ви берете участь в конкурсі і публікуєте пост з певною фотографією, відзначаючи організаторів.

Варіантів може бути безліч. Але якщо ви заходите в свій аккаунт з комп’ютерної версії, відзначити користувача прямо на фотографії не вийде.

Тоді вступити потрібно так:

  1. В поле «Коментар» вводите текст коментаря (при бажанні).
  2. Через символ записуєте потрібний вам логін. наприклад: username.

По-друге, під постами нерідко починається обговорення чого-небудь – самої фотографії, погоди або ще чого-небудь цікавого. Щоб взяти участь в цій бесіді, потрібно точно так же через знак записати логіни користувачів, до яких ви звертаєтеся.

Виглядати це буде якось так:

Username 1 (Пише коментар під власним постом): хей, дивіться, а ось це ми з @ username2

Username 2: ооо, навіщо ти це виклала? D: ми ж тут з тобою як два неадекватних тюленя …

Username3: @ Username2, ого, ти бачила неадекватних тюленів? Я з вами)))

Отже, що ж ми бачимо? Username2, вводячи коментар безпосередньо після поста Username1, НЕ змушений спеціально відзначати цього користувача.

І, нарешті, по-третє: багато беруть участь в інстаграм-конкурсах по типу «відзнач в коментарі двох подруг і отримай іграшкову акулу з IKEA !!!». Тут знову стане в нагоді вміння використовувати цей чудовий знак @. Залишиться за малим – згадати всіх своїх друзів, подруг і просто передплатників, а потім залишити якомога більше коментарів під постом. Авось і пощастить.

А що далі?

Що ж відбувається, коли ми відзначили користувача і опублікували коментар? Ця мітка стає клікабельно (можна буде, натиснувши на неї, перейти безпосередньо на сторінку користувача), а ваш друг отримує повідомлення.

Ну а далі – як піде. Розгорнуться чи під вашим постом словесні баталії, виграєте ви той самий конкурс з акулою з Ікєї – всюди стане в нагоді можливість відзначати друзів в коментарях в Instagram.

Ссылка на основную публикацию