Як в Яндекс браузері поставити свій фон?

Користувачі браузера від компанії Яндекс напевно звернули увагу на те, що при відкритті нової вкладки з панеллю візуальних закладок, постійно змінюється фонова картинка. Не так давно ці фони стали анімованими. На наш погляд задумка дуже цікава. Але у багатьох виникає питання: А чи можна встановити свій фон, наприклад з наявних зображень і фотографій на комп’ютері? Відповідь – так, звичайно можна. А ось як саме це зробити ви дізнаєтеся з цієї статті.

Робимо фон нової вкладки Яндекс браузера з наявних фотографій і зображень

Робиться це дуже просто, буквально за кілька кліків мишкою. Єдине, що вам варто врахувати при виборі зображення для майбутнього фону – краще вибирати горизонтальні зображення, так як яндекс.браузер їх автоматично розтягне на весь екран.

Приклад горизонтального зображення

При спробі установки вертикального зображення або фотографії вона буде обрізана зверху і знизу.

Приклад вертикального зображення

Отже, для початку відкриваємо нову вкладку в браузері і прямо під панеллю з візуальними закладками сайтів справа внизу натискаємо на кнопку з трьома вертикальними точками.

Кнопка з трьома крапками для виклику меню управління фонами

Відкриється невелике контекстне меню. У ньому вибираємо пункт «Завантажити з комп’ютера».

Вибір свого фону з наявних на комп’ютері

У вікні потрібно перейти в папку на комп’ютері, в якій знаходяться картинки або фотографії, які ви б хотіли встановити в якості фону.

Вибір зображення для майбутнього фону

Вибираєте потрібне зображення лівою кнопкою миші і натискаєте на «Відкрити».

Після цього через частку секунди фон вкладки з сайтами в Яндекс браузері зміниться на той, який ви вказали.

На жаль, не завжди картинка встановлюється так, як хоче користувач. Найчастіше відбувається обрізка через те, що потрібно розтяжка на весь екран зі збереженням пропорцій.

Якщо вас не влаштовує як встановилося вибране вами зображення, ви можете спробувати вибрати інше, повторивши описані вище дії.

Ссылка на основную публикацию