Як в Excel написати ступінь і порахувати

Як в Excel написати ступінь

Щоб написати число в ступені в екселя потрібно в будь-яку клітинку через пробіл написати число і ступінь. Потім виділяємо ступінь, а для цього потрібно навести курсор на осередок і натиснути ліву кнопку миші.

Зробити ступінь в Excel можна в Форматі осередків

Після цього потрібно в рядку формул виділити тільки число яке позначає ступінь і відразу натискаєте праву кнопку миші. У контекстному меню вибираєте пункт Формат ячеек. Відкриється вікно під назвою Формат ячеек.

Як в Excel написати число в ступені

У цьому вікні потрібно поставити галочку у пункту Надрядковий і натиснути кнопку ОК. Вікно під назвою Формат ячеек закриється, а число яке позначає знак ступеня в Excel встане на своє місце.

Як порахувати ступінь в Excel

Якщо потрібно в екселя звести в ступінь яке-небудь число то можна скористатися формулою.
= A ^ B
У цій формулі буква A позначає число, а буква B позначає ступінь.

Можна поставити ступінь в екселя в формулу

Наприклад щоб порахувати 52 потрібно числа підставити в формулу і вийде = 5 ^ 2.
Щоб побачити відповідь потрібно натиснути на клавіатурі клавішу Enter.

З’явиться замість формули результат в Ексель ступінь числа

Також можна порахувати ступінь в Ексель за допомогою функцій, а для цього потрібно перейти на вкладку Формули. Наводимо курсор на осередок в якій повинен відобразиться відповідь і натискаємо ліву кнопку миші. Потім натискаємо на Fx яка знаходиться на панелі інструментів Excel. Відкриється вікно під назвою Майстер функцій.

Щоб в екселя зробити ступінь відкриваємо Майстер функцій

У цьому вікні потрібно в віконце під назвою Пошук функцій вписати слово ступінь і натиснути кнопку Пошук. У нижньому віконці відобразиться функція ступінь яку потрібно вибрати натиснувши на неї і натиснути кнопку ОК. Відкриється віконце під назвою Аргументи функції.

Щоб отримати результат потрібно написати в екселя ступінь і число

У цьому віконці потрібно вписати число і його ступінь і ви відразу побачите результат, а натиснувши кнопку ОК відповідь буде записаний в заздалегідь обрану вами осередок Excel.

Ссылка на основную публикацию