Як увійти в інженерне меню Samsung Galaxy S8 і S8 Plus

Вітаємо, наших улюблених відвідувачів. Сьогодні ми будемо консультувати вас з питань інженерного меню Galaxy S8. Для чого воно потрібне, і в чому полягає його корисність і актуальність? Призначення даного меню, це перевірка всього функціоналу смартфона. Так, ми з його допомогою можемо прочекали всі фішки фаблет, на дієздатність.

Апогей актуальності використання його, доводиться на перевірку телефону перед покупкою по оголошенню в інтернеті, з рук і т.д. Даний метод допомагає розвіяти його супутні у продажу фрази типу, так робочий телефон один, все як треба, мамою клянусь, і т.д.

Зверніть увагу!
Відвідування та експлуатація інженерного меню повинна проходити з чітко поставленою метою, а не поривом цікавості. Якщо ви не знаєте призначення тієї, чи іншої кнопки, на них краще не натискати. Щоб не нажити собі головного болю. Якщо вже так хочете, запитуйте про це в коментарях, ми вам підкажемо, що й до чого 🙂

Вхід в сервісне (тестове) меню Galaxy S8

На виклик натискати не потрібно

Щоб потрапити в інженерне меню вашої галактики, потрібно ввести певну комбінацію цифр і символів в режимі набору номера. У цьому вході немає нічого нічого особливого, все так же як і у всіх інших андроїдів.

Заходимо в режим набору номера.

На клавіатурі набираємо наступне: * # 0 * # еврика, ми в сервісному меню!

На замітку!

Бажаєте знати все сервісні команди? Список всіх кодів на Galaxy S8!

Якщо після набору даної комбінації, нічого не сталося, рекомендуємо перезавантажити фаблет з повторним введенням сімвлов.

Можливості інженерного меню на Galaxy S8

Нам представлений весь спектр функціоналу фаблет

Власне в чому сіль, і призначення сервісного меню. З його допомогою ми перевіряємо функціонал і якість технологічного стану, як функцій, так і окремих механізмів Galaxy S8. Нижче ми представимо список основних функцій:

  • Колірна гамма екрану – померлі пікселі.
  • Режим вібрації.
  • Функціональність дзвінків.
  • Об’єктив камери.
  • Реагування на торкання.
  • Мікрофон.
  • Спалах камери.
  • LTE-модем.

І цим списком ми не обмежимося при його перевірці. Пояснюючи простими словами, ця процедура дозволяє перевірити працездатність його функціоналу.

На закінчення залишається тільки додати прості рекомендації, придбайте даний флагман в офіційному магазині.

Ссылка на основную публикацию