Як увійти під обліковим записом Адміністратор в Windows XP

На сьогоднішній день, не дивлячись на велику кількість версій операційних систем, які випускає корпорація Майкрософт під маркою Windows, серед яких Windows 7, Windows Vista і наступних версії, все ще популярної, серед користувачів персональних комп’ютерів залишається версія Windows XP. Не дивлячись на те, що дана версія була випущена ще в далекому 2001 році, на думку більшості активних користувачів, саме вона є найбільш зручною і функціональною з усієї існуючої лінійки. За дванадцять років активного користування, дана версія була кілька модернізована, і адаптована під сучасні параметри мережі інтернет, а також під сучасне комп’ютерне обладнання.

Розробники Windows XP велику увагу приділили питанню адміністрування та захисту даних. Так, як дана версія операційної системи розроблялася для офісного і домашнього користування, було передбачено, що обліковий запис адміністратора ПК буде мати набагато більше можливостей, ніж рядового користувача комп’ютера. Для захисту операційної системи від несанкціонованого входу, а також для захисту даних, було передбачено, що кожна з облікових записів буде мати систему захисту у вигляді логіна і пароля. Крім того, творцями даної версії операційної системи було передбачено, що адміністратор на свій розсуд може змінювати паролі для інших облікових записів користувачів комп’ютера.

Для того, щоб в WindowsXP увійти під обліковим записом адміністратора, вам потрібно мати на це право. Якщо ви є адміністратором комп’ютера, то природно, що ви знаєте логін і пароль для входу. При включенні ПК, операційна система, яка має кілька користувачів, запропонує на вибір кілька облікових записів, одна з яких буде адміністраторській. Якщо у вас є права, і ви знаєте пароль, вхід в систему не стане для вас нерозв’язною проблемою.

У разі, якщо вам в терміновому порядку необхідно увійти в обліковий запис адміністратора, а ви перебуваєте в призначеній для користувача облікового запису, вам необхідно в першу чергу виконати вихід їх системи. Для здійснення цієї маніпуляції є кілька способів. Перший, найбільш зрозумілий для малодосвідчених користувачів полягає в натисканні меню пуск, де слід натиснути кнопку «Вихід із системи», і після вдалого виходу, можна вибрати необхідну для вас обліковий запис адміністратора. Крім цього є ще один спосіб. При натисканні клавіш Ctrl + Alt + Del спливає діалогове вікно «Диспетчер завдань». Клікнувши на діалогове вікно, необхідно вибрати пункт «Завершення сеансу» або «Змінити користувача» на ваш вибір. Після цього ви вийдіть на стартову сторінку Windows XP, де зможете вибрати потрібний обліковий запис «Адміністратор» і виконати вхід. Найбільш швидким і зручним способом зміни користувача є натискання клавіш WinKey + L. Завдяки цій команді, Windows XP в лічені секунди перенаправить вас на стартову сторінку, де ви можете вибрати обліковий запис «адміністратор» і виконати вхід в систему під даною обліковим записом.

Ссылка на основную публикацию