Як увійти на заблокований сайт

Привіт шановні відвідувачі блогу
Сьогоднішньої статті хочу показати вам як можна легко і просто переглядати заблоковані сайти. Існує спеціальний реєстр заборонених сайтів, які приховані Роскомнадзором для показів в Україні і блокуються відповідно до цього реєстру усіма провайдерами країни.

А допоможе нам в цьому одне невелике розширення працюють з усіма популярними браузерами, які мають назву friGate.
Всі напевно зустрічалися особливо останнім часом, переходите на сайт по закладці або знайшли його через пошукову систему і тут вашому погляду постає білий екран з текстом, написаним ВЕЛИКИМИ ЧОРНИМИ ЛІТЕРАМИ, що говорять про те, що доступ заблокований з описом причини.

Таких сайтів зараз не мало, цей список постійно росте мені зовсім не важливі сайти з непристойною тематикою або з іншими не добрий речами, які навіть згадувати не буду все це і так самі знають.

Мені нецікава їх доля, на написання цієї статті мене з спонукало те обставина, що зайшовши на один з сайтів обмінників по іншому торреннт, (впевнений, що все про них знають і успішно користуються ними) я побачив замість знайомої мені сторінки білий екран ось з таким лякає текстом:


На інший торрент мені вдалося зайти без проблем, але там «висіло» повідомлення, що він теж скоро буде закритий для Російських користувачів.

Не можу сказати, що я так щільно використовую ці ресурси, але все ж іноді вдаюся до їх допомоги завантажуючи там мультфільми своїм дітям якісь – то відео уроки або програми для себе, рідко фільми, музику або ще що – то інше. Перевага даних ресурсів, це величезний вибір будь-яких файлів для безкоштовного скачування в одному місці.

Тому я вирішив знайти спосіб обходу блокування, яка все ж за своєю суттю не закриває сам сайт, а просто приховує його від користувачів тієї країни, де він заборонений, а в іншій країні все буде спокійно показуватися.

Наше завдання прикинутися користувачем з іншої країни, що зовсім не складно за допомогою розширення friGate.
Насправді для вирішення даної проблеми існує не мало як платних, так і безкоштовних методів які не завжди бувають ефективні, але все ж мають місце бути. Наведу кілька реально робочих способів обходу які мають місце бути перш ніж перейдемо «Фрігату».

9 способів обходу блокування

1. Збережена копія

Найпростіший спосіб – це перегляд через збережену копію сторінки сайту в пошукових системах Google і Yandex.

Як зазвичай запускаємо браузер набираємо пошуковий запит або конкретну адресу в рядку пошуку, як завжди відкриється список знайдених сайтів згідно з вашим запитом.

Далі натискаєте на маленький трикутник вибираєте Збережена копія.

Великий недолік в тому, що якщо вам потрібно перейти на іншу сторінку всередині сайту, то завжди всі дії доведеться повторювати заново кожна нова сторінка буде заблокована.

2. Google перекладач

Є не тільки класним онлайн перекладачем від компанії Google але і одним з найпростіших способів для доступу до заблокованих сайтів.

У статті S3. Google Перекладач я вже писав про багатофункціональному розширенні для браузера Mozilla від Google обов’язково прочитайте цю статтю можливості розширення вас приємно здивують і порадують.

Для тих хто використовує інший браузер або ще не встановив S3. Google переходимо по посиланню translate.google.com

Вводимо адресу заблокованого сайту в ліве вікно перекладача в правому натискаємо кнопку Перекласти.

Тут ми маємо явну перевагу перед першим способом, є можливість навігації по сайту, тобто можна переходити по внутрішнім посиланням на будь-які сторінки сайту.

Але все ж на жаль є один суттєвий недолік, ви не побачите на сторінках сайту графіки, ніяких картинок, тільки текст.

3. Турбо режим для Opera

Для власників браузера Opera існує режим турбо, який потрібно включити в налаштуваннях даними браузером не користуюся, але чув не завжди це працює або працює, але не досить коректно.

4. Сервіси – анонімайзери

Для того щоб увійти на заблокований сайт потрібно всього лише вбити його адресу в будь-якому з таких сервісів наприклад в Anonymouse.
Переходимо по посиланню на сайт-анонімайзер Anonymouse натискаємо на один з прапорів.

У наступному вікні вводимо адресу сайту натискаємо Surf anonymously, після чого спокійно входимо на заблокований сайт.

Але це ще не все, що може цей сервіс, він приховує ваш реальний IP – адреса, User – agent браузера, а також Файли Cookie.

Натиснувши кнопку Your Calling Card without Anonymouse ви побачите реальну інформацію про себе, а кнопка Your Calling Card with Anonymouse покаже як вас будуть бачити сайти на яких ви будите перебувати використовуючи цей сервіс.

Також є можливість відправки анонімних листів кнопка AnonEmail, а також написання анонімних коментарів кнопка AnoneNews.

Сервіс англомовний тому у багатьох можуть виникнути труднощі при роботі з ним для вирішення проблеми скористайтеся S3. Гугл перекладач. (Посилання в пункті 2)

Хотілося б відзначити один недолік при роботі з подібними сервісами, повільна робота, що звичайно ж доставить вам деякі незручності при серфінгу в мережі Інтернет.

5. Безкоштовний проксі-сервер

Даний метод має на увазі під собою вже деяких дій по самостійному налаштуванні від вас, а саме ручне прописання в ваш браузер адреси проксі і порту.
На неосяжних просторах інтернету можна знайти багато сайтів які надають безкоштовно проксі – сервера і один з них надаю вашій увазі freeproxylists.net.
Як бачите тут є з чого вибрати, я вибрав Німеччину.

Налаштування проксі в браузері Firefox

Заходимо настройки браузера ⇒ Додаткові ⇒ Мережа ⇒ Налаштувати

Включаємо пункт Ручна настройка сервісу проксі:
Вводимо адресу Проксі і порт скопіювавши їх зі списку на сайті проксі – серверів, закріплюємо кнопкою ОК.

Мінус цього методу те, що потрібно підбирати адреси досвідченим шляхом тому як Інтернет – з’єднання може не працювати взагалі або працювати повільно.

6. VPN-віртуальна приватна мережа

Стосовно Проксі VPN є більш якісним надійним і захищеним з’єднанням, створеним всередині вже існуючої мережі.

Дана мережа є приватною, і вона зашифрована, після запиту до VPN-сервера встановлюється з’єднання, за яким усі дані йдуть по закритому так званого тунелю, забезпечуючи користувачеві непоганий захист і конфіденційність.

Назва віртуальна має на увазі об’єднання пристроїв причому c різних країн і навіть континентів за допомогою VPN в віртуальну мережу під захистом.

Наприклад, на підприємстві дуже зручно працювати з VPN сервером, всюди де є інтернет співробітник з легкістю може підключитися до мережі, де б він не знаходився і приєднатися віддалено до колективної роботи з будь-якої країни світу.

Підключення є платним, але воно того варто звичайно для просто відкриття блокованих сайтів, що по простіше підійде. А ось вже для більш серйозної роботи це метод буде не поганим вибором.

7. TOR

TOR є найпопулярнішим і відповідно кращою пропозицією для анонімності в мережі, а також для перегляду блокованих ресурсів. Але ось швидкість інтернет з’єднання просто нестерпно повільна.

8. Публічні DNS-сервери

Що таке публічні DNS – сервери пояснювати не буду кому цікаво по «Гугл» на цю тему, скажу, що працюють вони від корпорації Google (Google Public DNS) мають програму з закритим кодом.

Як прописати ДНС- сервери від Google

Поєднуючи клавіші Win + R відкриваємо вікно Виконати.
Прописуємо ось таку команду:

ncpa.cpl

Натискаємо клавішу Enter або тиснемо ОК.

Тепер вибираєте своє робоче Інтернет – з’єднання, клікаєм по ньому правою кнопкою мишки, відкриється, де вибираємо пункт Властивості. Якщо буде потрібно пароль адміністратора введіть його.

У групі мережу знаходимо пункт «Протокол Інтернету версії 4 (TCP / IPv4)» виробляємо по ньому подвійний клік лівою кнопкою мишки.

У наступному вікні виділяємо пункт, Використовувати наступні адреси DNS – серверів:

Бажаний DNS – сервер: 8. 8. 8. 8

Альтернативний DNS – сервер: 8. 8. 4. 4
Натискаємо ОК.

Якщо ви використовуєте Wi – Fi роутер, то прописуємо так:

Бажаний DNS – сервер: 192. 168. 1. 1

Альтернативний DNS – сервер: 8. 8. 8. 8

Даний спосіб ще можна застосувати якщо у вашого Інтернет – провайдера часто трапляються проблеми з DNS – сервером, а у вас з – за цього пропадає Інтернет – з’єднання. Також раджу прочитати статтю, що потрібно робити якщо у вас Пропав інтернет.

9. Розширення для браузера friGate

Ось, що говорять розробники з приводу роботи розширення:

3 причини чому саме friGate

Я вибрав саме цей спосіб за допомогою розширення friGate, на це є 3 причини:

Мій блог призначений в першу чергу для користувачів з базовими знаннями ПК тому я в своїх статтях намагаюся не «вантажити» незрозумілими термінами і складними способами з налаштування.

Це безкоштовність, що погодьтеся дуже важливий фактор, а іноді навіть вирішальний (не завжди) і не важлива різниця в ціні хоч вона зовсім навіть маленька сам факт оплати відлякує тим більше якщо є альтернативне гідне безкоштовне рішення не поступаються за якістю.

Розширення friGate відразу потрапило мені на очі, як тільки я почав шукати способи обходу блокування. А це вже говорить на користь його популярності і гарній роботі, тому як якщо було по-іншому, то воно мені врятли б попалося одним з перших. Протестувавши його роботу, я залишився дуже задоволений.

функції свої виконує

настройки проводити не потрібно відразу включається в роботу

втрати швидкості інтернету майже не спостерігаються ніж мало хто може похвалитися з аналогів.

Як працювати з розширенням

Після того як перейшовши за цим посиланням встановіть розширення браузера friGate в панелі інструментів з’явиться ось такий графічний логотип при натисканні на нього відкриється меню.
Перше, що потрібно зробити це натиснути кнопку Увімкнути після чого з’являться додаткові пункти:

сайт НЕ зі списку: навівши на цей пункт курсор миші спливе меню, де потрібно натиснути Додати сайт в список. Робити це потрібно якщо при спробі входу на заблокований ресурс він не відкрився значить його немає в каталозі friGate до речі який досить часто оновлюється. Після того як додасте потрібний сайт відразу ж буде відкритий доступ до нього.

При наведенні курсора на пункт з прапором відкриється список доступних країн, під якими ви будете визначаться на сайтах, працює в парі з пунктами 5 – 6.

Включити turbo – компресію: можна поставити галочку гірше не буде

Включити анонімність: нам не рекомендують цього робити

Увімкнути. проксі для всіх сайтів: означає, що при серфінгу по будь-яким Web – сайтів інформація про вас буде підмінена, дивіться скріншоти №1 і №2

Увімкнути. проксі для сайтів зі списків: підміна інформації про вас буде відбуватися тільки на тих сайтах, які внесені до списку пункту

Якщо вам не потрібно приховувати про себе інформацію при серфінгу або відкривати заблоковані сайти, то краще вимкнути friGate тому як все ж швидкість Інтернет – з’єднання хоч і незначно, але буде губитися.

Статуси розширення

За допомогою сервісу https://2ip.ru/ можна подивитися, як свої реальні дані скрін. №1 так і з підміною робота пункту 5. скрін. №2.

Скріншот 1.

Скріншот 2.

На цьому у мене сьогодні все, всім вдалого серфінгу!

Дана стаття має ознайомлювальний характер і не може бути керівництвом.

Ссылка на основную публикацию