Як усунути помилку status_device_power_failure в Windows 10?

У сьогоднішній нашій статті ми розглянемо помилку status_device_power_failure, яку ви можете помітити у властивостях обладнання, що працює в операційній системі Windows 10. Варто зауважити, що дана проблема вкрай часто зустрічається на «десятці», проте вона цілком вирішувана за допомогою деяких способів, які ми будемо розглядати трохи нижче.

Усуваємо помилку status_device_power_failure в Windows 10

Зрозуміло, що виявили ви помилку status_device_power_failure в той момент, коли намагалися зрозуміти причину неправильної роботи потрібного вам обладнання в диспетчері пристроїв. Проте, не дивлячись на причину, ви можете спробувати відновити коректну роботу необхідного пристрою за допомогою ряду деяких рішень.

Рішення №1 Встановіть відкладені поновлення для Windows 10

Можливо, той або інший пристрій перестало нормально функціонувати або воно і не функціонувало коректно спочатку через те, що у вашій операційній системі відсутній якесь важливе оновлення. Вам потрібно пройти до служби Windows Update і переконатися, що у вас немає якихось відкладених оновлень. Для цього вам потрібно зробити наступне:

  • натисніть Windows + S;
  • Впишіть «Перевірити наявність оновлень» і натисніть Enter.
  • Натисніть на кнопку «Перевірка оновлень».

Якщо будуть знайдені нові або невстановлені поновлення, то вони будуть завантажені і встановлені. Як тільки процес установки буде завершено, перезавантажте свій комп’ютер і перевірте наявність помилки status_device_power_failure в диспетчері пристроїв.

Рішення №2 Оновлення драйвера для проблемного пристрою

Давайте спробуємо позбутися від помилки status_device_power_failure за допомогою оновлення драйвера для потрібного вам обладнання. Хто знає, може його робота буде відновлена ​​за допомогою нової версії драйвера. Втім, найчастіше, саме це і вирішує проблему. Виконати оновлення драйвера можна прямо в диспетчері пристроїв: знайдіть потрібний пристрій у списку, натисніть на нього правою кнопкою миші і виберіть “Оновити драйвер». Потім виберіть автоматичний пошук, щоб спробувати знайти новий драйвер в Інтернеті. Якщо драйвер буде знайдено, то буде проведена його установка. Після цього знову зайдіть в властивості пристрою і перевірте наявність помилки status_device_power_failure.

Рішення №3 Перевстановлення драйвера пристрою

Давайте тепер спробуємо позбутися від помилки status_device_power_failure трохи іншим способом: вам буде потрібно повністю перевстановити драйвер для проблемного обладнання. Здійснити це дію можна за допомогою все того ж функціоналу Диспетчера пристроїв. Зайдіть в Диспетчер пристроїв і знайдіть потрібне залізо, після чого натисніть на нього правою кнопкою миші і виберіть «Видалити пристрій». Після видалення драйвера для пристрою перезавантажте свій комп’ютер. Як тільки ви ввійдете знову в систему, драйвер буде автоматично повторно встановлений за допомогою самої Windows 10. Перевірте працездатність пристрою і наявність помилки status_device_power_failure.

Ссылка на основную публикацию