Як усунути помилку CE-30002-5 на PlayStation 4?

PlayStation 4 – це, мабуть, найкраща платформа для ігор. На ПК випускаються не всі ігри, і вони часто гірше оптимізовані. PS4 дарує найкращий комфорт для геймера, на цю консоль виходить маса ексклюзивних ігор і всі вони високої якості. Часом PlayStation 4 втрачає можливість виконувати своє пряме призначення, замість запуску ігор вона видає помилку. Одним з можливих варіантів розвитку подій є відображення помилки CE-30002-5. Є маса причин, здатних спричинити за собою дану проблему. В даному матеріалі спробуємо вирішити проблему незалежно від причин появи.

Як прибрати помилку CE-30002-5?

Способи вирішення проблеми залежать від місця появи помилки. Для зручності їх розділили на 2 групи: помилка з’являється при спробі запуску гри або в момент поновлення.

Помилка при запуску гри зі знімного накопичувача

Досить часто збій з кодом CE-30002-5 з’являється під час пуску гри, розташованої на зовнішньому накопичувачі.

Що потрібно робити:

 1. Перевірити відповідність накопичувача мінімальним запитам PS Так само як можливість підключення зовнішнього жорсткого диска по USB 3.0. Також важлива його місткість, приставка не підтримує диски до 250 Гб і понад 8 Тб. Ще варто уточнити у виробника сумісність диска з приставкою;
 2. Відформатувати зовнішній диск. До цього етапу варто переходити в разі, якщо диск відповідає вимогам приставки. Важливо розуміти, що після завершення процедури форматування, диск буде придатний виключно для зберігання даних з PS Зберігати будь-яку особисту інформацію на диску не вийде, хіба що доведеться робити повторне форматування. Як виконати:
  1. Перейти в розділ «Налаштування» і вибрати розділ «Пристрої».
  2. Відкрити пункт «Накопичувачі USB».
  3. Вибрати проблемне пристрій і натиснути на опцію «Форматувати як зовнішнє сховище».
  4. Далі з’являться попередження про те, що в процесі форматування відбудеться повне очищення інформації на диску. Потрібно погодитися з повідомленням кнопкою «Ок». Перед форматуванням важливо перенести корисні дані на комп’ютер, інакше вони будуть втрачені.
  5. З’явиться повідомлення про успішне завершення процедури. Тепер пристрій доступно для використання на приставці.

Що робити при помилку CE-30002-5 під час оновлення?

Якщо помилка переслідує користувача при спробі оновити систему або ПО, слід:

 1. Перейти в розділ «Повідомлення» та прибрати всі існуючі тут записи. Найбільшу увагу потрібно приділяти повідомленнями про оновлення.
 2. Примусово перезавантажити систему. Потрібно перейти в безпечний режим, для чого доведеться перезавантажити приставку. Слід вимкнути її затисненням кнопки харчування. Як тільки згасне діод харчування, потрібно знову затиснути кнопку до появи 2-го сигналу. Зараз слід підключити контролер (якщо він ще не встановлений) і вибрати опцію «Оновити системне програмне забезпечення». При виборі способу оновлення, краще вказати «Через інтернет».
 3. Реконструювати базу даних такий пункт є в тому ж самому меню, куди переходили в попередньому пункті. Процес перестроювання доведеться використовувати в разі, якщо не вийшло оновитися минулим методом. Процедура займає чимало часу, чим більше місця на диску зайнято, тим довше доведеться чекати. Як тільки все закінчиться, слід перевірити, чи працює приставка правильно.
 4. Ініціалізація системи PS4 – це останній варіант позбутися помилки. До нього варто вдаватися лише в крайньому випадку, процедура призводить до видалення всіх даних на диску. Заздалегідь варто завантажити і скинути прошивку PS4 на знімний накопичувач.

Щось з перерахованого вище повинно допомогти виправити помилку CE-30002-5 на PlayStation 4.

Ссылка на основную публикацию