Як усунути помилку 905 в Google Play

При роботі з магазином додатків Google Play на смартфоні або планшеті під управлінням Android ви можете зіткнутися з помилкою «Чи не вдалося оновити / завантажити додаток через помилку (905)». Як правило, ця помилка виникає на етапі установки або оновлення програм. Якщо ви стали бачити цю помилку, це означає, що більше ви не зможете потім встановлювати або оновити жодне додаток або гру до тих пір, поки роботу не відновлено. Як виправити помилку і як нормалізувати роботу магазину Google Play ви дізнаєтеся, дочитавши цю невелику інструкцію до кінця.

Причина появи помилки 905

Додаток Google Play, встановлене в вашому смартфоні, хоча і є системним і забезпечує роботу багатьох компонентів пристрою, отримує такі ж оновлення, як і будь-які інші програми. Окремо від системи. Як правило, оновлення приходять і встановлюються у фоновому режимі, не сповіщаючи користувачів про це. Так як в останні роки магазин Google Play став не просто інструментом для установки додатків, а отримує з кожним оновленням все більше і більше функцій, розділів і можливостей, поява помилок неминуче.

Всі вони рано чи пізно усуваються самими розробниками з випуском новіших версій додатка Google Play, але існують проблеми на кшталт помилки 905, які перешкоджають відновленню та встановлення додатків, і як наслідок негативно впливають на роботу всього пристрою. Чекати випуску виправлень не завжди є бажання і можливість. Як бути в такій ситуації, читайте нижче.

Як усунути помилку 905 в Google Play

Перше, що ми рекомендуємо спробувати в разі появи помилки 905 – це очищення даних додатка і кеш.

Так як додаток Google Play це всього лише веб-клієнт, який відображає мобільні версії сторінок магазину, при відкритті кожної такої сторінки відбувається завантаження інформації з інтернету. Картинки, іконки, текст, відео та інша інформація. Для того, щоб прискорити роботу програми і повторне завантаження сторінок, Google Play зберігає частину завантаженої інформації в пам’яті вашого смартфона. Якщо цієї тимчасової інформації накопичується занадто багато, можливе виникнення помилок і помилки 905 в тому числі.

  • Перейдіть в Налаштування вашого пристрою.
  • Відкрийте категорію Додатки і відшукайте там Магазин Google Play.
  • Відкрийте сторінку властивостей додатки і очистіть кеш, натиснувши кнопку з відповідною назвою.
  • Виконайте стирання даних програми, натиснувши тут же відповідну кнопку.
  • Перезавантажте смартфон, повторно авторизуйтесь в магазині, використовуючи ваш логін і пароль (разом з даними додатка стирається інформація і про ваш обліковий запис) і спробуйте встановити або оновити який-небудь додаток.

Якщо помилка 905 залишається невирішеним, перейдіть до другого етапу нашої інструкції.

  • На все тій же сторінці властивостей додатка Google Play знайдіть кнопку Видалити оновлення. Після її натискання буде встановлена ​​попередня версія додатка, в якій, ймовірно, не було помилок, що призводять до блокування оновлень або установці нового софта.
  • Після натискання кнопки дочекайтеся завершення процедури і перезавантажте пристрій.
  • Після цього помилка 905 буде усунена. Наступні оновлення Google Play встановляться автоматично.

Ссылка на основную публикацию