Як усунути помилку 0х80070001 при оновленні Windows 10

Якщо при оновленні до Windows 10 ви бачите код помилки 0х80070001, це може бути викликано декількома факторами, про усунення яких ми розповімо в цьому матеріалі.

Подробиці про помилку 0х80070001

Все більше користувачів замислюються про оновлення до Windows 10, так як вона є не тільки найбільш сучасної, але і найбільш досконалої ОС від компанії Microsoft. На жаль, при установці Windows 10 можна побачити код помилки 0х80070001, який при оновленні стає причиною переривання процесу і повернення до попередньої версії операційної системи. Після появи подібної проблеми багато користувачів вирішують забути про оновлення до Windows 10, але ця стаття розповість про те, як без особливих проблем позбутися від помилки 0х80070001 і продовжити процес установки.

Причини появи помилки 0x8007000 і процес їх усунення

Антивірус блокує зміни і перезапис файлів при оновленні до Windows 10.
Для того щоб встановити нову версію операційної системи, програма оновлення перезаписує, видаляє або записує на системний розділ жорсткого диска величезна кількість файлів. Антивірусне ПЗ, встановлене у вашій системі може розпізнати цю дію, як загрозу безпеці і заблокувати його. Внаслідок цього на екрані з’явиться помилка 0х80070001.

Щоб позбутися від подібної проблеми, вимкніть антивірус або навіть видаліть його з системи на час установки оновлення. Після першого запуску Windows 10 ви зможете встановити або запустити антивірус повторно.

Кешовані дані і файли магазину Windows блокують доступ на сервер Microsoft при оновленні системи.
Якщо на вашому ПК до запуску оновлення була встановлена ​​Windows 8, ймовірно, в системі накопичилося деяку кількість тимчасових файлів і кеша, які при зверненні до сервера оновлення стають причиною помилки.

  • Скасуйте процес установки оновлення.
  • Натисніть клавіші Win + R, щоб відкрити вікно «Виконати».
  • Введіть команду wsreset.
  • Натисніть Enter.

Ця процедура скине настройки магазину і очистить зайві системні файли, які блокують доступ до мережевих ресурсів Microsoft при оновленні до Windows 10.

Сторонні або периферійні пристрої конфліктують з новими системними файлами при установці оновлення.
Ще до початку процедури установки перевірте системний блок і відключіть всі пристрої, які не знадобляться в найближчі пару годин – флешки, зовнішні жорсткі диски, принтери, джойстики та інше. Це допоможе зробити чисту установку оновлення. Драйвери і налаштування всіх подібних периферійних пристроїв будуть проведені після повторного їх підключення.

Обсяг системного розділу, на який проводиться установка оновлення не має достатнього простору.
Перед початком оновлення запустіть інсталятор і ознайомтеся з його вимогами. На одному з етапів запуску установник вкаже який обсяг вільного простору необхідний для успішної установки. Звільніть необхідне місце і повторіть процедуру оновлення.

Зверніть увагу на те, що в деяких випадках може знадобитися застосування не однієї, а відразу декількох інструкцій з цієї статті.

Ссылка на основную публикацию