Як синхронізувати закладки Safari між Mac, iPhone і iPad

Розробники Apple зробили все, щоб відповідь на питання, як синхронізувати закладки Safari між Mac, iPhone і iPad, не вимагав від користувача довгих роздумів і додаткового софту. Перенести збережені сторінки можна на будь-який пристрій з правильними налаштуваннями сховища iCloud.

Навіщо потрібна синхронізація

Синхронізація дозволяє моментально перенести інформацію з Сафарі на одному пристрої в браузер на іншому девайсе. Наприклад, ви сиділи в інтернеті на Mac і знайшли хороший сайт, який заслуговує збереження. Додайте його в закладки, а правильно налаштований айклауд автоматично синхронізує дані, і сайт з’явиться в браузерах на всіх пристроях.

Єдина умова – на Mac, iPad і iPhone повинен використовуватися один ідентифікатор. Якщо ідентифікатори різні, то синхронізувати дані не вийде. Але зазвичай у власників кількох пристроїв всюди використовується один ID, так що проблем з передачею інформації не виникає – технологія проста і відпрацьована роками.

створення закладки

Щоб було, що синхронізувати, спочатку навчимося робити закладки в Сафарі на різних девайсах. Для збереження посилання на сайт на iPhone:

 1. Відкрийте браузер, перейдіть на сайт, адреса якого необхідно зафіксувати.
 2. Натисніть «Поділитися» на нижній панелі (квадрат зі стрілочкою вгору). Якщо нижня панель не відображається, перейдіть трохи вниз. 
 3. Виберіть пункт «Закладка» ( «Bookmarks»).
 4. Вкажіть назву і папку, в яку можна зберегти інформацію.

Для створення закладки в Сафарі на ноутбуці можна використовувати цілих 10 способів. Але вам буде досить знати три методи:

 • Натиснути клавіші command + D, вибрати папку для збереження і клацнути по кнопці «Додати».
 • Відкрити через меню розділ «Закладки» і вибрати «Додати …».
 • Розкрити групу-каталог на панелі закладок і вибрати «Додати …».

Є ще купа способів з перетягуванням відкритої сторінки на різні панелі, але це вже деталі. У всіх перерахованих способів один результат – дані про сайті будуть збережені, а вам залишиться тільки налаштувати синхронізацію, щоб перенести інформацію на інші девайси.

Налаштування iCloud

Підходимо до розбору головного питання – як синхронізувати закладки браузера Safari між Mac, iPhone і iPad. Нічого складного немає, потрібно лише включити синхронізацію на всіх наявних пристроях. Почнемо з iPhone:

 1. Відкрийте настройки, зайдіть в розділ «iCloud».
 2. Введіть дані Apple ID, щоб отримати можливість налаштовувати параметри роботи сховища.
 3. Переведіть перемикач «Safari» в активне положення.

На iPad синхронізація включається аналогічним чином, а ось щоб дані копіювалися ще і в браузер на Mac, потрібно виконати наступні дії:

 1. Відкрийте системні настройки, зайдіть в розділ «iCloud».
 2. Авторизуйтесь по Apple ID і поставте галочку біля пункту «Safari».

Принципової різниці немає, хіба що замість перемикача галочка, так що ви швидко розберетеся, як налаштувати айклауд на ноутбуці, смартфоні і планшеті.

Щоб дані синхронізувалися, все девайси повинні бути підключені до інтернету. Логічне умова, враховуючи, що мова йде про передачу даних про сайтах. Синхронізація займає 1-2 хвилини, після чого збережені сторінки з’являються в Safari на всіх налаштованих гаджетах, будь то ноутбук, планшет або телефон.

Не забувайте читати коментарі, там теж багато корисної інформації. Якщо на ваше запитання немає відповіді, а на більш пізні коментарі є відповідь, значить відповідь на ваше запитання міститься в статті, поважайте чужий час.

Ссылка на основную публикацию