Як синхронізувати iPhone з iPhone. Інструкція

У багатьох власників мобільних пристроїв від компанії Apple часто виникає питання про те, як синхронізувати один iPhone з іншим? Причина такого питання відома, купивши новий гаджет, виникає необхідність перенесення інформації з контактами, паролями, поштою та іншими накопиченими даними.

У більшості випадків всі питання синхронізації айфонів вирішуються двома простими методами: перенесення за допомогою iTunes або за допомогою iCloud.

Синхронізація через iCloud

Найвідомішим способом синхронізації двох гаджетів без втрати інформації, вважається використання хмарного сервісу компанії Apple. Така можливість надається для тих iPhone або iPad, які працюють під управлінням системи iOS 5. Інструкція для синхронізації така:

Створюємо резервну копію в iCloud

 •  Необхідно створити резервну копію через iCloud, попередньо включивши в налаштуваннях вашого Айфона функцію по копіюванню даних в хмарний сервіс.
  1. Для початку потрібно перевірити підключення вашого пристрою з мережею інтернет.
  2. Тривалість процесу копіювання, безпосередньо залежить від того, яка швидкість переданої інформації на вашому інтернет – каналі.
  3. Також слід враховувати, обсяг бази даних, які ви вирішили синхронізувати;
 • Відновлення з iCloud

  Після того як резервна копія буде створена, необхідно провести активацію нового айфона. Для початку вам потрібно буде вибрати країну, мову, а при необхідності включити роботу служби геолокації;

 •  Коли відкриється вікно для настройки нового пристрою, потрібно вибрати кнопку «Відновити з копії iCloud», а потім ввести свої персональні дані.

Вам залишається тільки вибрати бекап старого Айфона і натиснути кнопку «Відновити», після чого чекаєте завантаження даних з хмарного сервісу і перезавантажувати пристрій.

Важливо знати, що мультимедійні файли таким способом не синхронізовані. Для цього потрібно скористатися інструментом iTunes.

Синхронізація через iTunes

Це старий спосіб, який дозволяє не пов’язувати свої апарати з хмарним сервісом, а скористатися інструментом iTunes. Завдання вирішується таким методом:

Те ж, через iTunes

 • Використовуємо останню версію iTunes на комп’ютері;
 • Створюємо резервну копію файлів зі старого Айфона;
 • Відключаємо телефон від комп’ютера;
 • Витягуємо з старого пристрою сім – карту і встановлюємо її на новий гаджет;
 •  Включаємо новий апарат і відновлюємо дані з копії iTunes;
 • Перезавантажуємо смартфон і користуємося на здоров’я.

У деяких випадках програма може запропонувати налаштувати пристрій з новими даними. Але для нас вимагається відновити резервну копію.

Слід нагадати, що синхронізувати пристрої, можливо, при наявності швидкісного інтернету в випадку з iCloud, а через iTunes необхідний персональний комп’ютер або ноутбук.

На закінчення варто відзначити, що потрібно враховувати версії операційної системи iOS. Якщо ваші iPhone мають різні версії ОС, то синхронізацію зробити не вийде.

Не забувайте читати коментарі, там теж багато корисної інформації. Якщо на ваше запитання немає відповіді, а на більш пізні коментарі є відповідь, значить відповідь на ваше запитання міститься в статті, поважайте чужий час.

Ссылка на основную публикацию