Як синхронізувати Айфон з Комп’ютером Через Айтюнс Без Втрати Даних?

Добрий день друзі. Багато користувачів бажають управляти своїм айфоном через ПК. Для цієї мети, відмінно підійде програма iTunes. Саме через цей софт ми і будемо проводити синхронізацію.

Як синхронізувати айфон з комп’ютером через айтюнс без втрати даних? Отже, для початку скачайте iTunes з офіційного сайту. Далі, займемося синхронізацією комп’ютера з айфоном.

Нагадаю, синхронізація – це процес з’єднання айфона з комп’ютером, який ми проводимо, використовуючи програму айтюнс, так як даний софт дає можливість передавати динячі як на iPhone, так і з айфона на комп’ютер. Наприклад, можна створювати резервні копії системи вашого гаджета і переносити їх на ПК. Найчастіше, люди переносять різні музичні треки, деінсталює або переносять програми з ПК на гаджет. Переносять фото, відео та інше.

Як підключити iPhone до комп’ютера через usb?

Отже, спочатку запустимо айтюнс, далі з’єднаємо гаджет з комп’ютером через USB кабель. Під час з’єднання програма побачить ваш яблучний гаджет, і, якщо дана процедура проходить через iTunes перший раз, на дисплеї ПК з’явиться напис «Хочете дозволити …». Натискаємо «Продовжити».

Далі, софт запросить також подібна відповідь і з вашого гаджета. Продовжимо, iPhone запитає вас, чи можна довіряти цьому ПК і з’єднати два пристрої. Якщо ваш телефон заблокований, його потрібно буде розблокувати. На питання відповідаємо «Довіряти».

Потім, потрібно буде провести авторизацію комп’ютера для того, щоб ваш гаджет встановив довірчі з ним стосунки. Щоб це зробити, зліва вгорі вікна програми виберемо «Рахунок». Далі, у випадаючому меню вибираємо «Авторизація». Після цього, виберемо «авторизуватися цей …».

З’явиться нове вікно, де користувачеві необхідно вказати логін з паролем від iPhone. Робимо це.

Отже, гаджет покаже, скільки разів ви авторизовані ПК з телефоном.

Трохи нижче меню, ви побачите знак схожий на айфон. Кликнемо по цьому значку.

На моніторі з’явиться вікно, за допомогою якого ми і будемо управляти телефоном. У лівій колонці ми бачимо меню управління, праворуч програма показує інформацію з обраного меню.

Наприклад, якщо ми перейдемо в меню «Програми», ми зможемо налаштувати екран телефону, додати новий софт або видалити старий.

Використовуючи меню «Музика», є можливість перекинути пристойне число музичних треків, яку містить iTunes. Також, можна перекинути і потрібні плейлисти.

В меню «Обзор» блоку «Резервні копії», можна чікбокс поставити над командою «Цей комп’ютер». У цьому випадку на ПК iTunes почне створення резервної копії системи вашого телефону. Це дуже зручна річ, так як в разі будь-яких збоїв iPhone, ви просто зможете провести бекап даних, і проблем немає. Крім цього, дана функція корисна, якщо ви просто хочете перенести всі свої дані зі старого на новий телефон.

Як синхронізувати iPhone з iTunes?

Отже, нам залишилося тільки синхронізувати телефон з комп’ютером. Інакше, все, що ми внесли в програму, не вступить в силу. Для синхронізації в самому низу програми натиснемо на кнопочку «Синхронізувати».

Отже, у нас почався процес синхронізації. Його тривалість залежить від кількості і обсягу даних, які в цьому беруть участь. Коли синхронізація пішла повним ходом, зрозуміло, не здумайте відключати гаджет від ПК.

Про те, що синхронізація завершена, ми бачимо з верхньої частини вікна, де з’явився знак яблука і зникла синя подовжується смуга.

Тепер, сміливо можете від’єднувати гаджет від ПК. Зрозуміло, від’єднати iPhone від комп’ютера потрібно в безпечному режимі. Для цього, кликнемо по трикутнику з вістрям вгору, і від’єднати айфон від комп’ютера.

Ссылка на основную публикацию