Як стиснути зображення онлайн

Як стиснути зображення онлайн без втрати якості

Для якісного стиснення застосовуйте спеціальні графічні редактори, наприклад, Adobe Photoshop. Однак такі програми є далеко не на кожному комп’ютері, а встановлювати їх невиправдано довго. В якості альтернативи можна використовувати онлайн-сервіси. Вони можуть мати деякі обмеження, наприклад, на розмір файлів, але в цілому дозволяють зробити якісне стискання з мінімальними втратами.

Варіант 1: Optimizilla

Даний сервіс використовує нові алгоритми стиснення графічних файлів, що дозволяє додатися значно зниження «ваги» файлу при збереженні якості. Однак якщо ви будете знижувати розмір файлу до максимально можливого рівня, то втрати в якості все одно будуть неминучі. Сервіс повністю безкоштовний і розроблений виключно для файлів з графікою. В основному коректно працює з файлами PNG і JPG.

Інструкція з використання сервісу виглядає наступним чином:

 1. Перейдіть на офіційний сайт сервісу та імпортуйте туди зображення, скориставшись кнопкою «Завантажити». Ресурс підтримує пакетну завантаження файлів, тобто ви можете стиснути відразу кілька картинок, але не більше 20 за раз.
 2. Стиснення файлів буде вироблено автоматично із застосуванням заводських налаштувань. Дані настройки виставлені так, щоб максимально зменшити розмір, але при цьому зберігши якість. На самих картинках відобразиться відсоток на скільки вони стали «легше» в порівнянні з оригіналом.
 3. Якщо вас влаштовує результат стиснення, то ви можете завантажити одну картинку або все зображення. Для цього потрібно скористатися відповідною кнопкою, розташованої під картинкою або в нижній частині робочої області сервісу.
 4. Ви можете налаштувати ступінь стиснення самостійно. Для цього просто клікніть по зображенню, щоб відкрити область редагування.
 5. Вам буде показаний вихідний варіант зображення і варіант, який вийде після застосування, заданого вами стиснення. Ступінь стиснення можна змінювати, рухаючи спеціальний бігунок в правій частині вікна.

Детальніше: Безкоштовний онлайн сервіс Optimizilla – огляд, як користуватися

Що примітно – на сервісі немає яких-небудь серйозних обмежень по типу файлів, їх розміру і т.д. Єдиним обмеженням є можливість пакетного завантаження, що не перевищує 20 файлів одночасно. Всі завантажені вами картинки будуть зберігається на серверах сайту протягом 1 години.

Варіант 2: iLoveIMG

Даний сервіс багато в чому схожий на попередній. Вдосконалений алгоритм дозволяє робити максимальне стиснення з найменшою втратою в якості. Обмежень в завантаженні і використанні практично немає. Підтримувані типи файлів – PNG, JPG, GIF.

Стиснення відбувається наступним чином:

 1. Перейдіть на офіційний сайт і завантажте зображення. Ви можете перекинути його прямо з відкритого «Провідника», просто перенісши потрібну кількість картинок за допомогою миші. Також картинки можна завантажити з віртуальних сховищ – Google Drive і Dropbox.
 2. Дочекайтеся завантаження картинок в робочу область і натисніть на кнопку «Стиснути зображення». На жаль, проводити будь-які призначені для користувача настройки стиснення на цьому сервісі можна, тому доведеться задовольнятися тим, що видасть сервіс.
 3. Коли завершиться процес, скачайте готовий результат, скориставшись відповідною кнопкою на сайті.

Варіант 3: IMG Online

Тут ви можете гнучко налаштувати стиснення зображень основних форматів – PNG, JPG, BMP, GIF, TIFF. Інтерфейс сервісу не такий зручний і красивий, як у сайтів, розглянутих вище, але зате більш практичний і функціональний. Особливий обмежень на використання немає. Додатково прямо на сторінці представлена ​​вся основна інформація по стисненню файлів і налаштувань.

Перейдемо до процесу стиснення:

 1. Перейдіть на офіційний сайт. Тут потрібно завантажити картинку або картинки, які будете стискати. Сервіс підтримує одночасне завантажування без обмежень у кількості та розмірі завантаження. Натисніть на кнопку “Виберіть файл”.
 2. Налаштуйте параметри стиснення картинки. Вони виставлені за замовчуванням так, щоб не зіпсувати якість, але при цьому домогтися максимально можливого зниження «ваги» картинки. Ви можете налаштувати все під себе. До кожного параметру є опис.
 3. По завершенню налаштувань натисніть «Ок».
 4. Дочекайтеся завершення обробки. Зазвичай вона займає не більше 20 секунд, але через розміри завантаження і швидкості інтернету може збільшуватися / зменшуватися. По завершенню процесу вас перекине на сторінку, де ви можете завантажити готовий файл або переглянути результат в окремому вікні. Виберіть відповідне посилання.

В інтернеті існує безліч сервісів, що надають функціонал зі стиснення картинок без серйозної втрати в якості, однак ці три є одними з найбільш популярних і зручних.

Ссылка на основную публикацию