Як створити точку відновлення в Windows 7

Створення точки відновлення в Windows 7. Вам напевно вже знайома така ситуація, коли після установки довгоочікуваної іграшки або дуже потрібної програми, а може і драйвера, ваша система просить перезавантаження, і після цього просто не хоче запускатися. А іноді вона (ця сама система) ще й знущається, показуючи свою синю сутність з якимись кракозябрами. Ось, мовляв тобі! «Ти думав, що зараз осідлала мене і помчить щодуху, як би не так. Всі ви люди думаєте, що розумніші, нас – машин. А я ось візьму і не хотів почати наступ більше, і скачи собі на своєму кріслі куди хочеш, тільки без мене. А я поки відпочину від тебе! »Ось так, напевно, або приблизно так, про нас іноді відгукуються наші кращі друзі – комп’ютери.

Не знаю, як ви, а я давно помітила, що комп’ютери реагують на наш настрій, як живі істоти. Взяти хоча б такий приклад з життя.

На роботі до мене часто підходять і кажуть, що комп’ютер або якась програма не хоче запускатися. Я йду до уперся комп’ютера, сідаю і легенько погладжуючи, проводжу по клавіатурі.

Ніяких маніпуляцій або налаштувань не роблю. І комп’ютер або програма прекрасно завантажується. Співробітники думають, що я просто, щось встигаю зробити, не зрозуміле і невидиме їм. Але це не так. Просто я люблю комп’ютери, і вони відповідають мені тим же.

Звичайно, не завжди виходить таким чином привести до тями пацієнта, але часто такий підхід допомагає. І все це можна пояснити. Все в цьому світі (живе і не живе) випромінює енергію. Ось ця енергетика і впливає на нас з вами і на все навколишнє. Чим краще енергетика, яка виходить від нас, тим краще все працює і росте навколо.

Тому з поганим настроєм до комп’ютера краще не підходити. Можете з цим або погодитися, або ні, але це факт.

Тепер давайте повернемося до нашої теми.

Створення точки відновлення в Windows 7

Для чого потрібна ця точка, і що взагалі це таке? Я вже розповідала про це в одному з уроків. Там ми створювали точку відновлення системи для Windows XP.

Точка відновлення, або як її ще називають, точка відкоту системи служить саме для таких ситуацій, коли ви щось встановили, але з якихось причин, цей процес пішов не так, як повинно було бути.

Такі точки система може створювати сама, якщо у вас включена така функція. Як включити таку функцію читайте тут.


Створення точки відновлення в Windows 7 майже нічим не відрізняється від дій в Windows XP, але все ж відмінності є.

Існують різні методи для створення таких контрольних точок, але я опишу вам той, яким користуюся сама. Він, по-моєму, самий простий і швидкий.

Заходимо в меню Пуск і клацаємо правою кнопкою миші по напису комп’ютер.

Те ж саме можна зробити і з іконкою комп’ютер на робочому столі, якщо вона у вас є.

У вікні система переходимо зліва на запис захист системи, і клацаємо по ній лівою кнопкою миші.

У нас відкриється нове вікно. Спускаємося в самий низ і тиснемо кнопку створити.

З’явиться невелике віконце, в якому нам необхідно прописати назву нашої точки. Можете писати все, що завгодно. Натисніть кнопку створити.

Система почне створювати контрольну т очку. Потім з’явитися інформація про те, що точка відновлення успішно створена.

Такі маніпуляції вам робити зовсім не обов’язково. Якщо у вас включена функція відновлення, то система сама буде створювати такі точки перед кожним глобальною зміною. Але іноді краще підстрахуватися і створити таку точку самому.

Тепер ви знаєте, що таке створення точки відновлення в Windows 7, а значить, захищені від багатьох неприємностей. Іноді відновити систему з такою точкою можливо тільки в безпечному режимі.

Відео ролик Створення точки відновлення в Windows 7:

На цьому поки все.

Успіхів! З Вами була – Людмила 

Ссылка на основную публикацию