Як створити точку відновлення в Windows 10

Оновлено – 2017-01-25

Багато хто піддався на умовляння Microsoft безкоштовно поміняти свої ліцензійні системи Windows 7 і 8 на Windows 10. І все б нічого, але нова операційна система виявилася ще дуже сирий і не стабільною, тому краще заздалегідь потурбуватися про можливість її відновлення. Я теж перейшла на десятку і тепер у мене постійно виникають непередбачені ситуації, то синій екран, то чорний, а то і зовсім білий. Судячи з відгуків інших «щасливчиків» це поки нормальний стан нової системи. Але я не звикла відступати, і мені подобатися, коли виникають не стандартні ситуації на комп’ютері. Ніщо так не відточує майстерність, як такі поломки.

Якщо ви теж перейшли на операційну систему Windows 10, то чи не уникнете таких же поломок і примх свого комп’ютера. Я періодично буду описувати «глюки» десятки і методи боротьби з ними. Може це комусь стане в нагоді і допоможе.

Як створити точку відновлення в Windows 10

Почнемо з найпростішого – створення точки відновлення для Windows 10. У попередніх Windows такі точки не раз рятували нас від перевстановлення системи і втрати даних. Не варто нехтувати цим методом і зараз.

У кого зовсім стара система можете налаштувати точки відновлення за цим посиланням:

Для початку необхідно включити цю функцію, тоді система сама буде періодично створювати точки відновлення, за допомогою яких, ви завжди зможете відкотити систему на деякий час назад.

Я про всяк випадок створюю такі точки вручну, тому що не довіряю новій системі. Просто перед установкою будь-якої програми прописую точку і спокійно дію далі.

Для того, щоб включити відновлення системи по точкам, необхідно перейти в меню Пуск (або на Робочий стіл, якщо іконка знаходиться на ньому), знайти там іконку «Цей комп’ютер» і клікнути по ній правою кнопкою миші.

У меню, вибираємо – додаткововластивості.

Далі в новому вікні переходимо по посиланню зліва – Додаткові параметри системи-.

У вікні «Властивості системи» переходимо на верхню вкладку – Захист системи –, і тиснемо внизу кнопку – налаштувати -. Ставимо перемикач на запис «Включити захист системи», І тиснемо внизу кнопку – ОК -.

Повертаємося у вікно «властивості системи»І тиснемо кнопку – створити -.

У новому віконці «захист системи»Пишемо будь-яке найменування майбутньої точки відновлення. Я зазвичай прописую дату, але можна писати все, що завгодно. Після того, як дали ім’я точки відновлення, тиснемо кнопку – створити -.

З’явиться невелике вікно з біжить смужкою. Це система створює точку відкату. Треба почекати поки не з’явиться віконце з записом про те, що «Точка відновлення створена успішно».

Тепер жити стане трохи спокійніше, хоча цей метод не завжди допомагає. Поки від Windows 10 можна чекати будь-яких сюрпризів. Про це ми ще з вами поговоримо, а поки створіть точку відкату, і відчуйте себе трохи впевненіше.

 

Удачі Вам, Людмила

Ссылка на основную публикацию