Як (Створити Свій Сайт з Нулі) і Що Для Цього Потрібно Давайте Розберемося

Як створити свій сайт з нуля самостійно

Більшість користувачів глобальної мережі давно знають, що в ній можна пристойно заробити. З практиці з’ясовано, що б в мережі реально заробити, потрібен свій сайт. Але прості обивателі досить складно розуміють, як створити сайт з нуля? А саме, сайт для заробітку, який приносить самі досить пристойний грошовий потік. Давайте в цьому розберемося.

Першим ділом, виберемо тематику майбутнього ресурсу. Це дуже важливий момент у створенні вашого майбутнього ресурсу. Потрібно вибрати, яку тему буде присвячений ваш контент. Тема контенту повинна бути цікава вам особисто, також, вона повинна цікавити читачів з усього світу. Інакше, якщо тематика не цікавитиме особисто вас, вам, як веб майстру, досить швидко набридне ваш ресурс. Вам буде нудно їм займатися, писати нові статті. Звідси, неминуче, він не буде цікавий людям. Відвідувачі просто перестануть його відвідувати. Не забудьте, ваші тексти повинні бути унікальними, інакше у вас можуть виникнути проблеми з індексацією і законом.

Також, необхідний вибір хорошого хостингу. Я, наприклад, користуюся хостингом sweb.ru. Досить пристойний хостинг, я на ньому вже кілька років, і мене все влаштовує. Ввічлива техпідтримка, яка завжди допоможе вам у разі потреби. Щоб потрапити туди, досить пройти по ссилочку вгорі і під час реєстрації вказати промокод IPWIAVFA. Він означає, що ви прийшли на моє запрошення.

З чого потрібно починати при створенні сайту

Більшість веб майстрів цікавиться цим питанням, у кого з’явилося бажання створити свій ресурс. Кожен веб майстер починає по своєму, у кожного своя стратегія.

Ідеальним, можна назвати метод, коли веб майстер займається всім сам. Чи не звертається до фахівців в області сайто-будови. Я теж починав все сам, з нуля, не маючи поняття про сайто-будові. У цій справі мені здорово допоміг курс: – «Блогер Професіонал». У ньому про створення сайту розказано все по порядку.

При створенні сайту з нуля, бажано вміти користуватися хоча б однією мовою програмування. Вмінню написання статей, моделювання красивого дизайну, оптимізації сайту і його розкручуванням ви з часом навчитеся. Хороша розкрутка – це пристойний трафік, велика відвідуваність вашого ресурсу. Але ви все ж вирішили зробити ресурс самі? Похвально, в цьому випадку, я думаю, що ви непоганий користувач ЕОМ.

Я думаю, ви маєте базові знання про роботу комп’ютера. Але у вас немає досвіду в сайто-будові. Не хвилюйтеся, досвід у вас з’явиться.

Як створити сайт з нуля самому

Я думаю, це найкращий варіант. Ви на досвіді зрозумієте, що значить, створити сайт з нуля. Але в цьому випадку вам знадобляться потрібні знання. Про один з варіантів, я згадав вище, крім того, у мене є стаття: – «Як зробити сайт з нуля”. У ній я постарався докладно описати принципи сайто-будови, в стислому вигляді. Розберемо інші варіанти знань.

Читаємо книжки, статті і дивимося відео про глобальну мережу. Плюс цього варіанту, книги і статті можна перечитувати багато разів. Але тут є і мінуси. На прикладі книги, для того, що б з’ясувати всі нюанси даної справи, потрібно величезне терпіння. Також, цей процес забере у вас пристойний час і у вас не буде можливості уточнення незрозумілих нюансів, а вони виникнуть. Кажу з власного досвіду. При покупці ж курсів, більшість авторів певний час дозволяють звертатися до них за консультаціями.

Крім іншого, частина користувачів взагалі не люблять багато читати, особливо незрозумілою літератури. Їм швидко набридає розшукувати потрібну інформацію в мережі. Тому багато хто вважає цей метод сумнівним.

Як створити свій сайт з нуля відвідаємо тренінги

Можна брати участь в численних тренінгах, конференціях в онлайні, лекції яких присвячені даному питанню. У цьому методі є свої нюанси. Цей метод дасть вам високу ефективність розуміння за пару годин, але, це платний предметом, і ціна таких занять зазвичай досить пристойна і не кожному вона по кишені.

Також, якщо під час занять ви упустите який-небудь важливий момент, далі розуміти буде ще складніше. Іншими словами, ви даремно витратите гроші. Головне в цій справі, з ретельністю записувати за автором отриманий матеріал і з увагою вислуховувати лектора. Можна також записати курс, якщо він онлайн, наприклад за допомогою програми «Camtasia Studio», яку легко завантажити в мережі.

Раджу почитати: – Як скачати музику з ВК

Але є і інші методи, отримати безкоштовно знання, як створити сайт з нуля за короткий час.

Давайте їх розглянемо. Найбажаніший метод,
особисте знайомство з професіоналом в області сайто-будови і хороші відносини з ним. Я постараюся дати коротку розповідь про сайто-будові і невелику інструкцію по цій темі.

На ділі, зробити веб ресурс не складно. Я думаю все ви зареєстровані в якийсь соц. мережі, в такому випадку, тим більше не варто хвилюватися. Вам всього лише потрібна реєстрація на хостингу, будь то платний або безкоштовний і постійно оновлювати блог.

Я б вам радив зареєструватися на платному хостингу. Реєстрація на такому хостингу краще за багатьох факторів. У нього краще трафік, його більше цінують пошуковики, з ним зручніше працювати, ви самі господар такого сайту і не хто без вашого відома не може розмістити на ньому свою рекламу та інше. Я наприклад вибрав хостинг sweb.ru. Подібних платних хостингів в мережі досить багато, ви можете вибрати потрібний на свій смак.

Вибравши хостинг, виберете доменне ім’я. Я б радив в доменній зоні. RU. Далі оплачуємо і встановлюємо базу даних. Потім, за допомогою FTP клієнта (програма для з’єднання ПК з віддаленим хостингом), наприклад з програмою FileZilla, встановлюємо на сайт движок Вордпресс. Далі йде установка потрібних плагінів і сайт готовий.

Я вам раджу вибрати русифікований Вордпресс від Лекактуса. Який ви знайдете на сайті lecactus.ru. Відмінність його в тому, що в ньому вже є присутнім набір базових полігонів.

Далі, вам залишається постійно наповнювати сайт статтями (на перших порах бажано щодня) і провести внутрішню оптимізацію, тому що я сумніваюся, що ви хотіли дізнатися, як створити сайт з нуля в пізнавальних цілях. Потім покращуємо дизайн сайту так, що б їм було зручно користуватися і він подобався людям. Не забудьте створити розділ про себе, щоб люди бачили, що ресурс належить реальній людині, а не роботу.

Досить добре, якщо у вас є талант писати твори і викладу. Тоді ви будете писати пости самі і відпаде необхідність в наймі копірайтерів. Навіть якщо особливого таланту немає, спробуйте лише правильно викладати суть речей на папері.

Щодо дизайну, потрібно буде попрацювати, або навіть звернутися до професіонала. Але дизайнер коштує грошей, а якщо ви трохи змініть шаблон самі, ви придбаєте необхідний досвід. Постарайтеся внести в шаблон сайту хоч маленькі, але свої зміни, що б він став унікальний.

Раджу почитати: – Як заробити в інтернеті 36 способів

Не забудьте про оптимізацію (розкручування) ресурсу. На моєму блозі цьому присвячений цілий розділ.

Але, як ви розумієте, в одній статті дану тему не розкрити, а тема ця досить обширна. Я це знаю по собі. Коли я починав робити даний сайт, я мало що розумів в сайтобудування. У моєму ж місті професіоналів в даній області не багато.

З приводу брати чи не брати курс, я скажу свою думку: – Без хорошого відеокурсу сайт чи не створити! Або є інший варіант, знайти хорошого викладача, який би все про сайтобудування досконально і в подробицях розповів вам. Але, як правило подібні послуги дуже дорогі і обійдуться вам в копієчку, якщо, звичайно, профі не ваш родич або кращий друг. Так що вирішувати вам. Я, як вже сказав, придбав навчальне відео по сайтобудування і не шкодую! Інакше я б просто не зміг створити даний сайт!

Більш детальну інформацію можна отримати на сайті автора (ссилочку вгорі).

Я в коротко розповів, як створити свій сайт з нуля. При наполегливості і завзятості, через півроку-рік ваш ресурс стане приносити вам спочатку невеликі, потім пристойні кошти!

Бажаю удачі! Андрій Зімін 21.04.2014 р

Ссылка на основную публикацию