Як створити сайт для заробітку


Як створити сайт для заробітку. Створити свій web сайт в Інтернеті зовсім не важко. Набагато складніше пересилити свій страх перед незвіданим і почати. Всі хто зараз веде свій сайт з посмішкою згадують свої перші кроки в цьому напрямку. Подивіться, скільки людей створюють свої сайти. Багато з них зовсім програмісти (не кожен програміст вміє створювати сайти) і навіть не інженери, а такі ж, як і ви прості люди, чиїсь тата, мами, бабусі і дідусі. Уявіть собі, що навіть дідусі та бабусі, яким вже далеко за 70 успішно ведуть свої сайти і навіть не погано на них заробляють.

Як створити сайт для заробітку

Тим хто з «нетерпінням» і жахом чекає своєї злиденної пенсії, я раджу брати з них приклад, і так же створити свій сайт, який буде «годувати» вас і дасть можливість відчувати себе не покидьком суспільства, а повноправним, і не бідним спонсором своєї сім’ї.

Якщо ви не можете пересилити сумніви в своїх силах, то є хороше і безкоштовне рішення, але про це я напишу в кінці статті.

Коли я починала займатися сайтобудування, для мене кожен крок був «сходженням на Голгофу». Зараз, навіть смішно про це згадувати. Але це було саме так. І поруч не було нікого, хто б міг допомогти чи підказати. Багато хто саме так і починають свій шлях.

Це потім вони з розумним виглядом розповідають, як це легко і швидко. Ні у кого перший раз це не буває легко і швидко. Не вірте цьому! Хіба, що людина дебіл і ні в чому не сумнівається. Прет, як танк, натискає на всі кнопки підряд, і як що у нього вийшло, і сам не знає.

Треба ж не тільки встановити шаблон і написати перше привітання: «Привіт, це Я!», Але ще і встановити купу деякі модулі (мікропрограм для комфортного ведення сайту), створити і налаштувати найважливіші файли robots.txt і sitemaps (Карта сайту – зміст), навчитися зберігати свій сайт (backup), І ще багато іншого.

Коли не знаєш, що є на світі якась річ, то й не розумієш, що вона тобі потрібна. Я ось, наприклад, не знала, що карту сайту (зміст) можна створити автоматично. І на першому своєму сайті робила її вручну.

Просто створила сторінку «Зміст», і після написання кожної статті додавала туди найменування її та посилання до неї. Ну, не знала я, що є таке, і що ВОНО таке. Як я могла шукати те, чого не знаю?

Потім чисто випадково натрапила на статтю, про те, як це робиться. І я більше, ніж впевнена, що ні одна така. Просто не всі хочуть писати про свої перші помилки і промахи, щоб не виглядати дурнями.

До того ж всюди стільки інформації, що просто голова пухне. Через якийсь час починаєш розуміти, що ось зараз я вже зробила б це по-іншому. Починаєш шукати інформацію в Інтернеті, і тут взагалі «дах зносить».

Один радить це, інший, каже, ні в якому разі цього не роби. Настає момент, коли думаєш: – Воно мені треба? Жила до цього без сайту, і далі проживу ».

У таких випадках кидайте все і йдіть відпочивати. Відволічетеся, відпочинете і зможете з новими силами і з іншим поглядом взятися за свій сайт. Не треба заганяти себе в кут. Нікуди ваш сайт не дінеться.

Ну а якщо вже дуже хочеться створити свій сайт швидко і без помилок, то краще підшукайте в Інтернеті хороші курси. Їх зараз не так вже й мало. Дуже багато пройшли безкоштовне навчання в школі стартап  по створенню сайту і заробітку на ньому, і з теплотою згадують своїх перших вчителів.

Я теж починала саме з цієї школи.

Не бігайте дарма по Інтернету – запишіться і пройдіть безкоштовне навчання в школі для початківців інфобізнесменов стартап.

Після запису на безкоштовне навчання, до вас на електронну поштову скриньку прийде лист, перейшовши за посиланням якого вам треба буде підтвердити, що ви хочете навчатися в цій школі. У наступному листі вам надішлють розклад занять і посилання на вебінар (той же семінар, тільки в Інтернеті). Про всяк випадок перевіряйте пошту в розділі СПАМ.

Протягом усіх занять вам будуть все пояснювати і давати завдання, про виконання, яких, ви будете звітувати.

Вас навчать:

  • як створювати свій сайт,
  • як вибирати домен (ім’я сайту),
  • як вибирати хостинг (будинок для сайту),
  • як встановлювати движок для сайту;
  • як встановити гарний шаблон для сайту;
  • як встановлювати найнеобхідніші плагіни;
  • як налаштувати сайт;
  • як заробляти на своєму сайті;
  • і багато іншого.

А в кінці навчання буде проведено конкурс на кращий створений учнями сайт з дуже хорошими подарунками (ноутбук, смартфон і т.д.) за призові місця.

Після навчання в цій школі у вас буде свій повноцінний сайт, який вам треба буде просто заповнювати корисними і цікавими статтями.

Ссылка на основную публикацию