Як створити рингтон для iPhone без iTunes самостійно з mp3

Кастомизировать систему Айфона не так-то просто. Розробники зробили все, щоб користувач не зміг завдати шкоди пристрою невмілими діями. Тому будь-які маніпуляції найчастіше проводяться через комп’ютер зі спеціалізованим програмним забезпеченням. Ми сьогодні розберемося, як створити рингтон для iPhone без iTunes.

що потрібно

Для початку з’ясуємо, що знадобиться для того, щоб створити рінгтон для iPhone.

 1. Аудіофайл у форматі MP. Він обов’язково повинен бути збережений на пристрої. Якщо на iPhone немає мелодії, яку хотілося б поставити на дзвінок, можна скачати її по посиланню. Для цього використовується додаток Workflow «Швидкі команди». Як з ним працювати, ми докладно описали в одній з попередніх публікацій.
 2. Додаток GarageBand. Це продукт компанії Apple, тому з його установкою проблем не виникне. Програму легко знайти в AppStore, поширюється вона на безкоштовній основі. Слід врахувати, що софт має значний розмір – 1,7 Гб і сумісний з операційною системою версії iOS 12.1 і вище.

Якщо всі умови дотримані, то можна перейти безпосередньо до створення власної мелодії на дзвінок.

Робота з GarageBand

Прийшов час розібратися, як створити музику на дзвінок для Айфона і не вдаватися до використання iTunes. Алгоритм дій наступний.

 1. Встановіть програму GarageBand на свій смартфон. Як уже згадувалося вище, вона доступна в AppStore. Відкрийте програму.
 2. Створіть «Новий проект», натиснувши відповідну кнопку.
 3. Далі можна вибрати будь-який інструмент або просто доріжку аудіорекордер, який записує звуки з мікрофона. Це необхідно для того, щоб потрапити в робочу зону.
 4. Потім в правому верхньому куті натисніть на значок відкриває перегляд поточної доріжки. Відкриється шкала прогресу відтворення, на якій поки порожньо.
 5. Після відкриття шкали в правому верхньому куті, з’явиться піктограма у вигляді петлі. Вона розкриває оглядач для пошуку музики в Apple Loops або просто на пристрої.
 6. Ми маємо на увазі, що необхідний трек заздалегідь підготовлений і вже завантажений в пам’ять гаджета для прослуховування без доступу в інтернет. Тому наступним кроком потрібно перейти у вкладку «Музика».
 7. Знайдіть потрібну композицію. Натисніть на її назву і утримуйте, поки не побачите значок файлу, який можна перемістити в робочу зону режиму «Перегляд». Просто перетягуємо його і отримуємо відображення.
 8. На наступному етапі виконується обрізка вихідного треку до потрібного фрагмента. Тут слід дотриматися єдину рекомендацію – рингтон не повинен бути довшим 30 секунд. В ідеалі тривалість треку 15-25 секунд. Цього достатньо, щоб почути і відповісти на дзвінок. Переміщайте маркери і обмежте ними ту ділянку, де відтворюється потрібний епізод пісні. Врахуйте, що залишати більше 30 секунд безглуздо, в процесі обробки софт самостійно обріже трек до цієї довжини.
 9. Після того як потрібний епізод виділений, натисніть значок трикутника у верхньому лівому кутку екрана і в випадаючому меню виберіть вкладку «Мої пісні». Після цього створений рінгтон збережеться в медіатеці смартфона.

На цьому робота з додатком GarageBand в напрямку, як створити рингтон для iPhone без iTunes, завершена. Воно дозволило нам без використання додаткових сервісів створити окремий рінгтон і зберегти його в пам’яті пристрою. Тепер залишилося уточнити, як саме поставити його на дзвінок.

Установка треку як рингтон

Для початку радимо перейменувати файл і дати йому зручніше для сприйняття ім’я. Для цього натисніть на його назву і утримуйте до відкриття редактора. Введіть нову назву і підтвердіть зміни.

Потім необхідно тапнуть і утримувати рингтон до тих пір, поки не активується особливий режим і не з’явиться контекстне меню. Тут потрібно натиснути на кнопку шеринга (поділитися) і в запропонованому переліку варіантів вибрати «Рінгтон». Після чого натисніть команду «Експортувати» і по завершенні процесу у вікні повідомлення виберіть «Використовувати звук як …». Далі користувачеві буде запропоновано напрямок використання, підготовленого рингтон. Його можна встановити на дзвінок, використовувати в якості тексттона або призначити на певний контакт. Вибір за вами.

Застосувати нову мелодію дзвінка можна і стандартним звичним способом. Просто відкрийте налаштування пристрою, перейдіть в розділ «Звуки» і відкрийте вкладку «Рінгтон». Призначені для користувача рішення будуть відображатися у верхній частині запропонованого списку.

Інструкція в форматі відео

Пропонуємо подивитися відеоролик, в якому детально і наочно представлений процес створення індивідуального рінгтона для смартфонів компанії Apple.

Альтернативні варіанти безкоштовно на нашому сайті

Для тих, кому робота з додатком GarageBand здалася складною пропонуємо альтернативний варіант, як обрізати пісню на дзвінок Айфона. Це наш авторський сервіс, який значно спрощує роботу з медіа. Тут можна завантажити мелодію з комп’ютера або скачати з ВКонтакте. Досить вибрати потрібну форму для завантаження. Потім обмежте потрібний фрагмент маркерами і отримаєте рингтон. Останній можна відправити на пошту або завантажити на пристрій.

Тепер ви знаєте, як створити рингтон для iPhone без iTunes сервісу. Діліться статтею з друзями, пишіть питання в коментарях і залишайтеся з нами.

Ссылка на основную публикацию