Як створити плакат онлайн безкоштовно

Зробити сучасний плакат – досить непросте завдання. Розробити макет можна в графічному редакторі, але більшість таких програм досить складно освоїти. В такому випадку на допомогу приходять спеціальні онлайн-сервіси. У деяких з них може знадобитися реєстрація або оплата будь-яких інструментів або шаблонів, але для того щоб створити плакат часто досить і безкоштовного функціоналу.

Як зробити плакат онлайн

Для того щоб створити звичайний плакат для особистого використання, можна скористатися безкоштовними онлайн-сервісами. У тому випадку якщо потрібно розробити будь-якої більш складний макет, краще використовувати спеціальні додатки, наприклад, Фотошоп. Безкоштовні шаблони, які пропонують сайти, не унікальні, тому використовуючи їх виділитися на тлі конкурентів навряд чи вийде.

Спосіб 1: Canva

Сайт пропонує великий функціонал, використовуючи який можна легко створити навіть дизайнерський плакат. Ресурс грамотно оптимізований, тому не буде гальмувати, навіть якщо використовується повільний інтернет. Десятки різних інструментів і шаблонів доступні кожному користувачеві, який пройшов реєстрацію. При необхідності можна придбати платну підписку, яка відкриває доступ до безлічі додаткових інструментів і макетів. Робота з сервісом здійснюється таким чином:

  1. Перейдіть на основну сторінку сайту і натисніть пункт «Почати роботу».
  2. Якщо ви вперше використовуєте ресурс для роботи, необхідно буде пройти реєстрацію. Зареєструватися можна за допомогою електронної пошти, Facebook або Google. Процедура реєстрації займає всього кілька хвилин.

  1. Після цього перед вами з’явиться сповіщення, яке запропонує відповісти на кілька запитань. Намагайтеся вказувати в опитувальнику, що ви використовуєте сайт виключно для особистих цілей, в іншому випадку вам буде наполегливо пропонуватися придбати платну підписку.
  2. На наступному етапі відкриється безпосередньо сам редактор. Вам буде запропоновано пройти короткий екскурс по можливостям сервісу. При необхідності можна пропустити навчання.

  1. Спочатку плакат буде мати формат альбомного листа, якщо вас цього не влаштовує, закрийте макет і натисніть на пункт «Створити дизайн».

  1. В відобразиться списку виберіть найбільш підходящий розмір.
  2. Ви можете вказати параметри макета самостійно, якщо необхідного варіанту не було в шаблонах. Для цього натисніть на пункт «Використовувати спеціальні розміри».
  3. Заповніть колонки «ширина», «висота» і «пікс.», Після чого натисніть на кнопку «Створити».

  1. Після виконання цих дій починається робота вже безпосередньо з вмістом плаката. На лівій панелі знаходяться шаблони, які можна використовувати для створення афіші. Кожен макет є повністю редагувати, тобто змінити в ньому можна кожен окремий елемент.

  1. Для зміни напису необхідно двічі натиснути на текст, після чого відкриється консоль, в якій і здійснюється редагування.

  1. Щоб прибрати з плаката будь-яке зображення, досить виділити картинку і натиснути на клавішу Delete.

  1. Додати зображення можна за допомогою кнопки «Моє». Після натискання на неї відкриється вкладка, в якій здійснюється ця процедура.

  1. Натисніть на пункт «Додати власні зображення» і просто перемістіть необхідну картинку, наявну на комп’ютері, на відповідне місце на плакаті.

  1. Ви можете змінити всю колірну палітру зображення. Для цього необхідно клікнути мишкою на фрагменті картинки і натиснути на іконку кольорового квадрата, яка знаходиться в панелі інструментів. Після цього досить просто вибрати відповідний відтінок.

  1. Відразу після закінчення редагування потрібно зберегти отриманий плакат. Для цього клікніть на кнопку «Завантажити».

  1. У вкладці, вкажіть тип файлу і підтвердіть дію, натиснувши на «Завантажити».

На цьому сайті можна розробити власний плакат, без використання будь-яких шаблонів. Інструкція створення афіші в
иглядає таким чином:

  1. Виконайте пункти 1-8, описані вище.
  2. Знайдіть кнопку «Фон» і задайте потрібний колір або елемент, який буде використовуватися в якості заднього фону. Сервіс пропонує безліч безкоштовних елементів, але є і фони, які потрібно купувати додатково.

  1. Після цього ви можете урізноманітнити шаблон за допомогою декоративних елементів. Вони знаходяться в розділі «Елементи». Зайшовши у вкладку «Сітки» або «Рамки» можна підібрати відповідний шаблон для абсолютно будь-якої тематики плаката. Щоб перемістити елемент, просто перетягніть його в робочу область редактора.

  1. Виділивши шаблон можна змінювати його розмір.

  1. Картинка на афішу додається по аналогії з пунктами 12-13, описаними вище.

  1. Щоб додати будь-яку напис, натисніть на інструмент «Текст». У панелі редагування можна вибрати стиль оформлення напису. Щоб додати будь-якої шаблон, просто перетягніть його на плакат.

  1. Відредагуйте напис, як було зазначено в пункті 10.

  1. Для того щоб надати різноманітності афіші, можна додати будь-якої декоративний елемент. Вибери відповідний пункт в панелі функцій для відкриття переліку доступних варіантів.

 1. Зберігається макет таким же чином, як і в вищеописаної інструкції.

В онлайн-сервісі безліч різних інструментів і функцій. Детально ознайомившись з можливостями редактора, можна створити по-справжньому унікальний плакат.

Спосіб 2: PrintDesign

На сайті можна досить швидко зробити афішу для будь-якої тематики, але доведеться сплатити скачування створеного плаката. В іншому випадку макет буде містити емблему ресурсу, за допомогою якого він створювався.

Онлайн-сервіс пропонує обмежену кількість інструментів, тому зробити складний проект навряд чи вийде. Готових шаблонів сайт не надає, тому створювати плакат доведеться самостійно.

  1. Зайшовши на основній сторінці ресурсу, знайдіть блок під заголовком «Плакат» і натисніть на кнопку «Зробити плакат!».

  1. У запропонованому переліку виберіть необхідний розмір афіші та клікніть на пункт «Створити з нуля».

  1. Тепер починається робота безпосередньо з самим графічним редактором. Перш за все, слід завантажити картинку. Зробити це можна натиснувши на кнопку «Зображення».

  1. Перед вами з’явиться вбудований Провідник, в якому потрібно відшукати потрібну картинку.
  2. Зображення, яке ви завантажили, відобразиться під заголовком «Мої зображення». Щоб додати картинку на плакат використовуйте звичайне перетягування.

  1. Виділивши картинку можна змінити її розмір, за допомогою пунктирною лінії, яка йде по краях зображення.

  1. При необхідності змініть відтінок заднього фону. Для цього натисніть на інструмент «Колір фону».

  1. Щоб додати напис, натисніть на іконку «Текст». Віконце для введення відобразиться в робочій області редактора. Ви відразу ж можете змінити текст за допомогою отобразившейся панелі.

  1. Натиснувши на пункт «Інше» можна додати на плакат якусь фігуру. Для цього просто вкажіть відповідний каталог і виберіть вподобаний варіант.

  1. Зберегти результат на комп’ютер можна за допомогою пункту «Завантажити». Як уже згадувалося раніше, можна завантажити афішу безкоштовно з водяним знаком або оплатити завантаження файлу без реклами.

  1. Після цього почнеться автоматичне завантаження файлу на ПК. Якщо цього не відбулося, натисніть на кнопку «Зберегти».

Спосіб 3: Fotojet

На цьому онлайн-сервісі безліч шаблонів і інструментів. За своїм функціоналом сайт нічим не поступається першому, розглянутому в цій статті ресурсу. Істотний недолік сервісу – відсутність російськомовного перекладу, що робить роботу з ним досить непростим завданням. Як лазівки, яка зна
чно спростить роботу, можна використовувати браузер, який має функцію автоматичного перекладу.

Читайте також: Де і як можна прибрати фон на фотографіях онлайн Безкоштовні онлайн фоторедактори з ефектами на російській Фотоколаж онлайн з Pixlr Express Як створити онлайн родинне дерево – докладна інструкція

На сервісі є платні шаблони, але і стандартних елементів зазвичай досить для створення дизайнерського плаката. Онлайн-сервіс не вимагає від користувача реєстрації. Для створення плаката, виконайте такі кроки:

  1. Зайшовши на сайт, натисніть на пункт «Get Started». Ви можете ознайомитися з інструкцією по використанню редактора, але текст буде англійською мовою.

  1. Після цього відобразиться робоче поле редактора. З лівого боку відкриється вкладка «Template», в якій знаходиться перелік доступних шаблонів. Деякі з них відзначені помаранчевої іконкою, ці макети є платними. Афішу можна зробити і з їх допомогою, але прибрати логотип без оплати не вийде.

  1. Щоб змінити напис, необхідно виділити її і в панелі, задати необхідні параметри.

  1. За аналогією з іншими редакторами, ви можете використовувати декоративні елементи, що допоможе урізноманітнити плакат. Щоб ознайомитися з доступними варіантами виберіть пункт «Effect».

  1. Особливу увагу зверніть на вкладку «Заливка». При необхідності її можна повністю відключити. Для цього просто натисніть на пункт «No Fill». Зазвичай цей метод використовується, якщо потрібно обведення будь-якого об’єкта. Ви можете зробити повну заливку, встановивши варіант «Solid Fill» в настройках і вказавши колір. Цікава функція – градієнтна заливка. Щоб використовувати її, виберіть у випадаючому списку пункт «Gradient Fill». Можна використовувати два кольори, а також вказувати різновид градієнта (від центру або зверху вниз).

  1. Налаштувати задній фон для шаблону не вийде, можна тільки змінювати незначні деталі і елементи. Відкрити параметри фону можна за допомогою пункту «Effect».

  1. Вкажіть настройки самостійно, натиснувши на пункт «Advanced Options», або виберіть будь-якої вже готовий ефект. Перетягуючи бігунки можна домогтися дійсно унікального результату.
  2. Щоб завантажити плакат на ПК, необхідно клікнути на іконку диска. Після цього залишиться тільки вказати назву, обсяг і формат. Для користувачів, які використовують неоплачену версію редактора доступно скачування плаката тільки в невеликому або середньому розмірі. Зверніть увагу, що чим вище буде показник пікселів, тим якісніше вийде зображення. Після внесення всіх правок натисніть на пункт «Save».

Якщо вам необхідно розробити плакат без допомоги шаблонів, інструкція буде виглядати таким чином:

  1. Виконайте пункт 1, описаний вище.
  2. Вкажіть основний фон афіші. Для цього відкрийте розділ «BKGround». В якості фону можна використовувати як колір, так і текстуру. Зверніть увагу, що обраний фон вже не вийде змінити.

  1. Замість фону можна просто використовувати будь-яке зображення. Щоб це зробити відкрийте розділ «Photo» і, клікнувши на пункт «Add Photo», завантажте зображення. Додати його на макет можна за допомогою перетягування.

  1. Відредагуйте розмір картинки, змінивши положення пунктирною лінії. Можна додати будь-які ефекти для зображення. Як це зробити було описано вище.

  1. Щоб додати напис на плакат, клікніть на інструмент “Text» і перемістіть вподобаний шаблон на афішу. Все що залишиться зробити – змінити зміст напису і додати необхідні ефекти.

  1. Урізноманітнити афішу можна за допомогою декоративних елементів. Вони знаходяться в розділі «Clipart». Кожен елемент є унікальним і має свої неповторні параметрами.

 1. Чи збережуться макет точно так же, як і в попередній інструкції.

Як бачите, зробити якісний плакат досить просто і для цього зовсім не обов’язково освоювати досконало будь-якої графічний редактор. Створити яскраву і унікальну афішу можна і на спеціальних онлайн-сервісах.

Ссылка на основную публикацию