Як створити папки і сортувати по ним листи в пошті Яндекс!

1371 перегляд

У попередній статті я розповідав про те,. А в цій статті я покажу як розкладати вхідні листи по потрібних папках на пошті Яндекса, в якій цей процес навіть більш інтуїтивно зрозумілий, ніж в Google.

Зараз не буду заглиблюватися безпосередньо в суть всього цього розбиття листів по папках, оскільки про це докладніше вже писав у попередній статті (посилання бачите вище).

Якщо в пошті GMail папки називаються правильно “ярлики” і слово “папка” ви там не побачите, то в Яндекс вживається саме поняття “папка” для листів.

Створення папок для сортування листів в Яндекс

В Яндексі папки створюються елементарно.

Зліва в особистому кабінеті пошти розташовані основні папки, такі як “Вхідні”, “Надіслані”, “Віддалені” і під ними розташована посилання “Створити папку”. Натисніть на неї:

У віконці потрібно вказати назву папки [1] і таке, щоб ви потім самі розуміли, що за листи в ній містяться 🙂 Ясна річ, що назвавши папку “123”, ви потім навряд чи зрозумієте, що за листи в ній лежать: ))

Тут же ви можете вибрати “батьківську” папку, тобто ту, в яку буде поміщена створювана дана папка (підпапка).

Наприклад, є папка з назвою “Фірма А”, в яку у вас будуть потрапляти всі листи від фірми “А”. І оскільки листи можуть бути від різних людей і для різних цілей, ви можете в тій папці створити ще кілька підпапок, наприклад, “Від керівництва”, “Звіти”, якщо, звичайно, вам потрібна така детальна сортування.

Щоб створити таку підпапку, натисніть “Вкласти в іншу папку” [2] і виберіть потрібну батьківську папку.

Усе. Можна натискати “Створити папку” внизу і вона буде створена.

Всі створені додаткові папки розташовуються під “Вхідні”:

Принцип сортування листів по папках в Яндексі

Сортувати листи по створеним папок в Яндекс ви можете 2 способами:

  1. Вручну. Тобто, вибравши потрібний лист, перекладаєте його в потрібну папку;

  2. автоматично. Створивши спеціальні правила (умови) для перекидання певних листів в потрібні папки відразу при надходженні їх на пошту.

Ручне переміщення листів в папку

Ручна перекидання листи або декількох в потрібну папку робиться так …

Вибираєте в списку листів одне або кілька, які потрібно перемістити в іншу папку, натискаєте “В папку” [1] і з вікна, що з’явилося [2] вибираєте, в яку папку вони будуть переміщені.

А можна відкрити сам лист і виконати те ж саме. Різниці немає.

Автоматичне розміщення листів в потрібні папки

Автоматичне розміщення листів можна налаштувати прямо під час створення самої папки.

Для цього у вікні створення папки натисніть “Яндекс.Пошта може автоматично перекладати …”.

У вікні, будуть дані умови [1] ( “Складати в папку, якщо”), за допомогою яких ви можете налаштувати автоматичну перекидання листів.

Наприклад, ви можете заповнити адресу в умови “Від кого” або частина адреси, і в підсумку, якщо під час вступу листи на пошту адреса відправника буде збігатися з тим, що ви вказали в тій умові, то воно спрацює і лист відправиться в цю папку.

Щоб зробити умова більш “вузьких”, ви можете вказати ще й тему. В результаті будуть перевірятися відразу 2 умови: адреса і тема листа. І тільки в тому випадку якщо і те й інше відповідає зазначеному вами, лист буде відправлено в потрібну папку.

Тут же, якщо необхідно, можна перейти до налаштування більш складних і гнучких умов, натиснувши “Мені потрібні більш складні умови” [2].

У вікні, ви можете створити більш складні умови і дії над вступниками на пошту листами.

Принцип аналогічний: вказуєте саме умова і вибираєте, що робити з листом при виконанні цієї умови.

Також дістатися до створення умов і дій з листами можна через підрозділ «Правила обробки пошти» загальних налаштувань.

Дія над папками (видалити, перейменувати, настройка)

Створені папки можна легко видалити і перейменувати. Потрібно лише клікнути по папці в списку правою кнопкою миші і вибрати відповідну дію з спливаючого вікна:

Якщо потрібно більш детально налаштувати папки, натисніть “Налаштування папок і ярликів” в тому ж меню. Так ви перейдете в окреме вікно, де можете поміняти розташування папок один над одним, вкласти одну папку в іншу, створити умови переміщення листів в них.

висновок

Коли листи упорядковано відповідно до папок, працювати з поштою простіше і головне – зручніше, тому що все розкладено по поличках. В Яндексі, як ви вже зрозуміли, створювати папки, керувати ними і сортувати по ним листи дуже просто і інтуїтивно зрозуміло. Тому власникам пошти на Яндексі рекомендую взяти це на озброєння, якщо ще не користуєтеся!

А ви користуєтеся угрупованням листів по папках в Яндекс? Якщо сподобалася стаття, не забудьте поділитися в соц.сетях, а якщо є питання, доповнення або щось ще, чекаю в коментарях;)

Ссылка на основную публикацию