Як створити обліковий запис Microsoft для Xbox 360

Для отримання доступу до мережевих ресурсів компанії Майкрософт потрібно отримати загальний ідентифікатор користувача, тобто пройти реєстрацію в Windows Live. Маючи цей ID ви зможете отримати доступ до сервісу Xbox Live, який використовується для роботи з серій однойменних ігрових консолей. Далі розглянемо процес створення облікового запису для Xbox.

Реєстрація в Windows Live

Є тільки один спосіб створення облікового запису Microsoft для користувачів Xbox – реєстрація на офіційному сайті компанії. Перейдіть на сайт і відкрийте сторінку авторизації. Тепер дійте за наступною інструкції:

 1. Спочатку вам буде запропоновано авторизуватися на сайті, скориставшись спеціальною формою. Однак облікового запису у вас немає, тому потрібно створити її. Скористайтеся однойменної посиланням.
 2. Виберіть країну. В поле нижче введіть номер телефону. Потрібно використовувати тільки реальні дані. З їх допомогою буде відновлюватися доступ, якщо він був загублений з якихось причин. Плюс, на вказаний номер прийде СМС з кодом підтвердження. Натисніть «Далі», щоб продовжити.
 3. Придумайте пароль для свого облікового запису. Пароль повинен відповідати певним вимогам – бути не менше 8 символів, без використання кирилиці. Запишіть де-небудь придуманий пароль, щоб не втратити його. Щоб продовжити, натисніть «Далі».
 4. На номер телефону повинен прийти код підтвердження. Введіть його в спеціальне поле і натисніть «Далі».
 5. Після того, як ви підтвердите номер телефону вас, перекине на сторінку вашого облікового запису, яка була тільки що створена. Тут потрібно буде вказати ще деяку інформацію про себе. Натисніть на посилання «Додаткові дії» і скористайтеся кнопкою «Редагувати профіль».
 6. Скористайтеся кнопкою «Змінити ім’я». Вам потрібно буде прописати своє ім’я та прізвище. Необов’язково, щоб вони були справжніми, проте сервіс рекомендує використовувати свої справжні дані.
 7. Тепер натисніть на кнопку «Додати дату народження». Тут можна вказати будь-яку дату. Однак, якщо ви не досягли віку в 18 років, то на ваш обліковий запис будуть накладатися деякі обмеження.
 8. Також вас попросять заповнити форму з додатковою інформацією, яка представлена ​​внизу. Можна не вказувати тут більше ніякої додаткової інформації, а можна заповнити лише деякі поля. Збережіть форму. При необхідності до неї можна буде повернутися в будь-який зручний момент.
 9. Тепер можна налаштувати безпосередньо профіль для Xbox. Скористайтеся посиланням «Перехід до профілю Xbox».
 10. Введіть email, який використовували при реєстрації облікового запису. Якщо не використовувався ніякої email, то вкажіть вашу поштову скриньку, на який ви можете приймати листи. Натисніть «Далі».
 11. Перейдіть в свою поштову скриньку і відкрийте там лист від Майкрософт. Тут потрібно скористатися кнопкою «Підтвердіть email».
 12. Вас перекине на сторінку, де буде написано про те, що реєстрація профілю успішно завершена.

Читайте також: Як створити обліковий запис в Microsoft (Майкрософт) Забуто пароль від облікового запису Майкрософт Як поставити пароль на комп’ютер в Windows (Віндовс) 8 Забув пароль від Скайпу – що робити

Процес реєстрації займає не так багато часу і не відрізняється будь-якої складності. Цю обліковий запис можна використовувати не тільки для доступу до Xbox’у, але і для інших сервісів Microsoft.

Ссылка на основную публикацию