Як створити обліковий запис Gmail

Коли ви вперше вмикаєте свій смартфон або планшет, програма обов’язково запитає, чи є у вас обліковий запис Gmail. Gmail – це інструмент, необхідний для повноцінної роботи на Android-пристрої. Реєстрація в електронній системі Google відкриває масу можливостей.

Немов отримавши ключик від сотні дверей, ви зможете насолоджуватися багатьма сервісами, в тому числі офіційно зареєструвати свій смартфон або планшет, здійснювати покупки в магазині додатків Google Play Market, стати учасником глобальної соціальної мережі і т. Д. Ми розглянемо реєстрацію нового профілю в Gmail на прикладі створення ще одного облікового запису. Часто буває, що планшетом користуються відразу кілька членів родини. А в можливостях Android закладена легка і швидка зміна облікового запису.

 1. Увійдіть в Gmail і натисніть кнопку.
 2. У своєму профілі натисніть кнопку.
 3. У списку виберіть Додати обліковий запис.
 4. Визначте, чи хочете ви створити ще один Gmail – профіль або маєте намір додати свою особисту електронну пошту, зареєстровану в іншій системі. Натисніть Ок.
 5. Вирішіть, що необхідно додати в ваш смартфон або планшет під управлінням Android – новий обліковий запис або існуючу. Ми зупинимося на новій.
 6. Введіть свої дані – реальні ім’я і прізвище, оскільки вони будуть використані в персоналізації пристрою і сервісах Google.
 7. Придумайте адреса електронної пошти. Якщо введені вами варіанти вже зайняті, торкніться кнопки Натисніть, щоб переглянути доступні варіанти, а потім натисніть кнопку Повторити.
 8. Придумайте пароль і введіть його двічі, потім натисніть кнопку Уперед.
 9. Заповніть Дані для відновлення. Необхідно вибрати секретне питання і ввести відповідь на нього, а також додаткову адресу електронної пошти. Так ви убезпечите себе від злому електронної скриньки і захистіть профіль від крадіжки цінної інформації. Google пропонує кілька варіантів секретного питання – виберіть той, відповідь на який точно згадайте при необхідності. Введіть відповідь у відповідній графі.
 10. Після того як дані для відновлення заповнені, створення облікового запису можна вважати практично завершеним. Залиште прапорці, якщо хочете зберігати історію веб-пошуку і отримувати розсилку новин з Google Play, і зніміть, якщо у вас немає такого бажання.
 11. На завершальному етапі включіть JavaScript для перегляду для перевірки, що реєструється реальна людина, а не робот.
Ссылка на основную публикацию