Як Створити На робочому Столі Ярлик Мій Комп’ютер в Windows 10

Операційна система Windows 10 з одного боку схожа на сімку. Але, з іншого боку, у неї є свої відмінності. Частина функцій, присутніх в сімці, в десятці знаходяться зовсім в іншому місці, що ускладнює їх пошук. Наприклад, в більшості оновлень на робочому столі відсутня ярлик комп’ютер.

Також, в Десятці відсутня панель управління після кнопки «Пуск». Замість нього розташовується віконце з параметрами. Звідси, людям не зрозуміло, як створити ярлик «Мій комп’ютер» в Windows 10, і яким чином просто поміняти шпалери (хоча шпалери змінюються дуже швидко). Тому, я вирішив написати цю статтю і допомогти людям у вирішенні даної проблеми.

Як створити ярлик «Мій Комп’ютер» на робочому столі?

Для цього, згадаємо про таку функції, як персоналізація. Щоб в нього потрапити, кликнемо по порожньому простору робочого столу правою клавішею мишки. У контекстному меню нам необхідний пунктик “Персоналізація”.

Далі, переходимо по цій команді в нове вікно. У цьому віконці нас цікавить вкладка «Теми». Вона знаходиться в лівій колонці. Кликнемо по вкладці. Потім, в правому вікні нам потрібно натиснути на посилання «Параметри піктограм на робочому столі».

У нас відкрилося віконце, використовуючи яке, ми можемо управляти ярликами на екрані монітора. Переглядаємо уважно, що нам потрібно. Кошик у вас повинна стояти за замовчуванням. Ставимо галочку над пунктом «Комп’ютер». Крім цього пункту, я раджу поставити галочку над вкладкою «Панель управління», так як вона відсутня в Windows 10 в звичному місці.

Тепер в «Панель управління» ви зможете входити дуже швидко, прямо з робочого столу. Якщо вам потрібно спостерігати за мережею підключення, можна відзначити і її галочкою. Тиснемо Ок, щоб зберегти настройки. Отже, виконавши ці дії, на дисплеї знову виникне ярличок «Цей комп’ютер».

При бажанні, можна поміняти його назву, клікнувши по ярлику правою клавішею, і натиснувши в контекстному меню «Перейменувати». Наприклад, написати «Мій Комп’ютер», як було в сімці.

Як замінити стандартний ярлик красивішим?

Якщо ви естет, і любите більш красиві зображення, ми може поміняти даний ярлик на більш привабливий. Робиться це досить просто. У цьому ж віконці кликнемо по тому ярличку, який ми бажаємо змінити. Раз ми вирішили повернути ярлик «Комп’ютер», то, виділимо саме його. Потім, натиснемо на кнопочку «Змінити значок».

У віконці виберемо більш симпатичний символ і натиснемо Ок.

Якщо ж все символи в каталозі Windows вас не влаштовують, в цьому ж вікні вибираємо «Обзор». Далі, у нас відкривається провідник, через який ми встановлюємо заздалегідь підготовлений ярлик.

Для пошуку ярлика, досить увійти в «Яндекс» Картинки і в рядок пошуку вписати «Гарний комп’ютер без фону». Потім, вибираємо вподобану картинку без фону і завантажуємо її на ПК.

Якщо не знайдете відповідну картинку без фону, просто скачайте зображення з однорідним фоном, і видаліть фон через фотошоп. Для цього, завантажуємо зображення в Photoshop, вибираємо “Чарівна паличка”, потім в меню «Виділення» виберемо вкладку «Інверсія».

Створюємо новий шар, копіюємо на нього зображення, і зберігаємо результат в форматі ВМР. Далі можна вставляти ярлик. Але, фон у картинки вийде чорним. Особисто мене такі ярлики не влаштовують тому я раджу зберегти зображення у форматі PNG і далі застосувати наступний спосіб.

Як зробити значок з картинки для ярлика?

Щоб ваша картинка стала значком, можна або поміняти її розширення на BMP, або скористатися спеціальним безкоштовним сервісом https://converticon.com. Входимо на сервіс. Завантажуємо зображення з Провідника, натиснувши «Get Started». Можна завантажувати будь-яку картинку або фото. Я раджу завантажувати зображення без фону, так як вона на екрані виглядає краще.

Отже, в новому віконечку натискаємо «Export».

Нове вікно пропонує нам вибрати розмір і формат. Потрібно вибрати формат Icon, і розмір бажано 64 х 64 пікселя, так вага картинки буде менше. Від цього залежить швидкість завантаження комп’ютера. Вага у ярликів повинен бути невеликим. Наприклад, при подібному розмірі вага зображення всього 16,5 КВ. Якщо ж ми виберемо 96 х 96, вага стане 109 КВ. Зберігаємо малюнок, натиснувши «Save As». Далі, додаємо його в ярлики робочого столу способом, описаним вище.

висновок: – Як бачите, створити ярлик «Мій Комп’ютер» на робочий стіл досить просто. Новий ярлик можна вибрати з каталогу системи, можна скористатися представленим сервісом. При цьому, бажано підібрати малюнок без фону. Фактично, ви свою будь-яку фотографію можете зробити ярликом.

Ссылка на основную публикацию