Як Створити Логотип (Онлайн Безкоштовно) в Хорошому призначен

Як Створити Логотип Онлайн Безкоштовно в Хорошому призначен

Вітаю вас, шановні читачі. Мене звуть Костянтин Докучаєв. Коли я вперше зайнявся бложьім справою, я створив блог для себе і мені було неважливо, які тренди в веб-індустрії є, як оформити правильно статтю і взагалі, мені був байдужий зовнішній вигляд сайту.

Зараз же, я прийшов до висновку, що навіть самий маленький і не відвідуваний блог повинен візуально бути націлений на людей, які все-таки туди заходять і читають ваші публікації. Тому, навіть така дрібниця, як власний логотип, може вплинути на те, скільки відвідувачів буде на вашому сайті і як довго вони будуть на ньому затримуватися.

Завдяки розвитку онлайн сервісів, кожен може створити логотип онлайн і абсолютно безкоштовно. Серед десятків сервісів для створення логотипів, які пропонує Google, виділяється Логастер бо він дозволяє створити логотип безкоштовно російською мовою.

Логастер – онлайн сервіс для самостійного створення барвистих і професійних логотипів з величезного набору попередньо встановлених шаблонів за чотири простих кроки.

Зі створенням логотипу в Логастере впорається навіть дитина. Робота з сервісом починається, як не дивно, з натискання кнопки «Створити логотип безкоштовно», після чого запуститься майстер (на жаль Flash) створення логотипу.

Раджу почитати: – Як заробити в інтернеті 36 способів і Як скачати музику з ВК

Як Створити Логотип Онлайн основні кроки

На першому кроці цього майстра потрібно заповнити назву, слоган своєї компанії і вибрати сферу діяльності. Основними тут є перше і останнє поле, так як, саме вони вплинуть на подальший вибір шаблонів для логотипу.

На другому кроці майстра вам вже буде запропонований набір із сотень шаблонів, які можна відфільтрувати за кількома параметрами, які відображають зображення на іконі. Або ж взагалі скористатися пошуком і ввести своє значення.

Коли ви визначилися зі своїм вибором, сміливо клікайте по потрібної прівьюшке логотипу і тисніть «Далі».

На третьому кроці, вам надається можливість подивитися, як буде виглядати логотип на різних документах, наприклад, візитках або бланках і в різних кольорах:

Крім перед перегляду, при натисканні на кнопку «Редагувати лого» ви перейдете в повноцінний редактор майбутнього логотипу. Тут ви можете налаштувати під себе всі деталі: від розташування тексту та іконки, до розмірів шрифту. І, якщо ви все-таки передумали, відключити слоган.

У редакторі шрифтів Логастера відразу ж помітно його основна перевага перед аналогічними зарубіжними сервісами – все шрифти підтримують кирилицю. Це дуже важливо, якщо ваш сайт спрямований на російськомовну аудиторію. Тут же ви можете змінити колір шрифту або додати тінь.

Крім заміни іконки на нову, ви можете поліпшити вже обрану. Просто додайте до неї тінь, заливку або обведення.

Після збереження і затвердження дизайну, вам залишається просто завантажити (після невеликої реєстрації) готовий логотип і завантажити його до себе на сайт. На жаль, за повнорозмірний логотип доведеться заплатити від $ 9.99, але для вставки в якості favicon або логотипу блогу вистачить і безкоштовної зменшеної версії.

При створенні логотипу для свого блогу я переглянув безліч подібних сервісів. У багатьох з них схожі бази іконок, на основі яких генерується дизайн. Однак, Логастер вже на першому кроці створює унікальний і професійний логотип, який практично не потребує доопрацювання з вашого боку.

Такий варіант розробки логотипу буде відмінною підмогою в просуванні сайту для початківців блогерів, які ще не готові вкладати гроші в такі дрібниці. У Логастере ви за п’ять хвилин зможете створити безкоштовно лого, в той час як навіть фрілансери запросять як мінімум тризначні суми в доларах. А це з кожним днем ​​стає все дорожче і дорожче. Тому, рекомендую створити логотип онлайн самим. Це безкоштовно, і нові навички.

Ссылка на основную публикацию