Як створити конференцію в Скайпі (Skype) – докладна інструкція

Ви знаєте, що Skype крім спілкування між собою двох співрозмовників, дозволяє здійснювати відеодзвінки з групою людей? Розглянемо, як створити конференцію в Скайпі (Skype).

Навіщо це потрібно

Виявляється, відеоконференція затребувана функція серед аудиторії Skype. Розглянемо чому:

  1. Під час обговорення групового проекту через листування, важко пояснити робочі моменти;
  2. Просто і безкоштовно.

Що потрібно для роботи

Щоб груповий дзвінок пройшов успішно необхідне виконання таких умов:

  1. Програма працює без збоїв і зависань;
  2. Мінімальна швидкість інтернет-з’єднання 1 Мбіт / с.

Скільки людей може брати участь

У нараді може бути зареєстровано 25 осіб. Відео творця і дев’яти співрозмовників відобразиться на екрані. Решту людей буде тільки чутно.

Skype конференція як створити

Розглянемо, як створити конференцію для месенджера версії Skype восьмої версії і вище. Натискаємо кнопку «+ Чат», далі як на скріншоті: Придумайте ім’я. Далі натисніть праворуч внизу значок у вигляді стрілочки. З’явиться список контактів. Виберіть кого додати в групу, клікнувши на їхніх іменах. Якщо їх багато, використовуйте форму пошуку. По завершенню натисніть кнопку «Готово».

Додаються тільки люди, що знаходяться в контактах.

Група готова. Відкрийте вкладу «Чати», зліва виберіть нову групу. Залежно від типу створюваного наради, натисніть на значок відео або телефонної трубки. Учасникам відправиться сигнал про початок конференції. Вони повинні підтвердити участь натиснувши на кнопку камери або телефонної трубки.

Додавання абонента

Якщо абонент відразу не був доданий, надішліть листа з його до учасників конференції. Натисніть кнопку «Додавання». Відкриється вікно де відобразяться люди, які не додані в розмову. Натисніть лівою кнопкою миші на ім’я потрібної людини. Коли їх іконки відобразяться, натисніть «Готово».  

Створення групового дзвінка в Skype 7

Алгоритм створення схожий на описаний вище, але зі своїми особливостями. Розглянемо різні способи. Виберіть з контактів потрібних людей. Натискайте за їхніми іменами, натиснувши клавішу «Ctr». Далі, як на скріншоті. Інший спосіб. До початку спілкування виберіть одного абонента, далі справа вгорі натисніть на кнопочку у вигляді людини і знака «+». Відкриються ваші контакти. Відзначте потрібні для здійснення дзвінка. У головному меню перейдіть «Контакти» – «Створити». Далі відзначте потрібних учасників.

Додавання інших учасників

Якщо розмовляють двоє людей перетворите розмову в конференцію. Під час спілкування виберете пункт «Розмови» – «Додати». Опція буде активна під час розмови.

перемикання конференцій

Відмінність між відео та телеконференцій у використанні відеокамери. Якщо відразу запущена телеконференція, її можна вимкнути. Для цього клікніть по значку відеокамери. Іншим прийде повідомлення зробити таку ж дію.

Як створити конференцію в Скайпі (Skype) на iPhone

Зателефонуйте першому учаснику, якого хочете приєднати до розмови, попросіть його зачекати поки не додадуться інші учасники. Натисніть кнопку як на скріншоті. Виберіть іншого абонента, якого потрібно підключити. Далі натисніть «З’єднати». До цього розмова відбуватиметься тільки з останнім абонентом. Це корисно для пояснення мети дзвінка.

Ссылка на основную публикацию