Як створити ківі гаманець

Добрий день шановні читачі блогу PomKomp.ru Сьогодні хочеться торкнутися теми електронної комерції, а точніше розповісти про одного популярного електронному гаманці. Хто читає цю статтю напевно вже не раз чув про такий сервіс як QIWI. На сьогоднішній день багато комерційних платформи використовують даний сервіс для проведення грошових операцій. Саме тому я хочу детально розповісти про те як створити ківі гаманець і бути його повноправним власником.

Для чого варто створити ківі гаманець

Як я і писав вище у вас з’явиться можливість оплачувати товари і послуги в інтернет магазинах і різних сервісах.

Особисто у мене така необхідність виникла при роботі з однієї з бірж криптовалюта, в той момент коли мені знадобилося завести і вивести гроші (а альтернативного варіанту для російського користувача не було). Або наприклад на сайтах використовують платіжний сервіс Fondy.

Якщо Ви хочете завести ківі гаманець і боїтеся, що доведеться витрачати якісь гроші, то даремно, – від Вас буде потрібно лише терпіння.

Додаткові можливості QIWI гаманця

Насправді QIWI Гаманець пропонує всім своїм користувачам не тільки легкий і швидкий сервіс, але ще і велика кількість додаткових бонусів. Компанія проводить безліч різних акцій. На даному сервісі немає необхідності стежити за появою нових акцій і роздачі бонусів. При появі таких система сама сповіщає користувачів і тим самим дозволяє вчасно ними скористатися. Так само варто зауважити, що акції проводяться досить часто, і якщо ви не потрапили на одну, то з легкістю зможете потрапити на наступну.

Крім усього іншого, оплата деяких послуг через QIWI гаманець виробляється з різними знижками та дає можливість отримати Кешбек при оплаті товару в певних магазинах.

З недавнього часу також з’явилася можливість оформити банківську карту ківі, використання якої дозволяє знімати гроші, а також розплачуватися за куплені товари в звичайних магазинах, при цьому маючи єдиний баланс з інтернет гаманцем.

Як створити ківі гаманець?

Отже, перейдемо до того, як же зареєструвати ківі гаманець.

Як написано на самому сайті сервісу, для реєстрації потрібен тільки номер телефону, а кумедний слоган «Простіше ніж зав’язати шнурки» дає зрозуміти, що насправді все дуже легко.

. Перше що потрібно зробити, це перейти на сайт компанії qiwi.ru, де нам і належить реєструватися. Ми зайшли на офіційний сайт QIWI. Тепер нам потрібно перейти у вікно реєстрації. На головній сторінці навіть сліпий не зможе не помітити кнопку створити гаманець, при натисканні на яку ви автоматично потрапляєте на вікно реєстрації, де досить вказати номер телефону і ввести символи, зображені на картинці (або «капчу»). Введення символів використовується для того, щоб захистити систему від різних комп’ютерних програм, а не людей, які намагаються зареєструватися в ній. Тобто така дія по іншому можна назвати звичайним підтвердженням того, що ви насправді є людиною, а не будь-яким комп’ютером.

Нагадаємо ще раз, що телефон повинен бути обов’язково чинним, так як згодом на нього прийде SMS, в якому буде міститися спеціальний пароль, необхідний при реєстрації гаманця.

. Далі, коли ви ввели свій телефон і правильно ввели код, вказаний на зображенні, натискаємо на кнопку продовжити внизу, після чого на ваш телефон прийде спеціальний пароль. Як написано буде в самому повідомленні, ні в якому разі не повідомляйте нікому код, який був надісланий вам на телефон, в тому числі і жодному із співробітників QIWI.

Ми отримали наш власний пароль для QIWI гаманця, тепер залишилося ввести його в спеціальне поле.

3. У наступному вікні, яке з’явиться після натискання кнопки підтвердити, необхідно ввести придуманий вами особисто пароль для подальшого користування сервісом.

Якщо під час реєстрації якесь із вікон не відкривається, Ви натискаєте, а за посиланням не переходить, то спробуйте включити в браузері JavaScript або спробувати інший браузер.

Все, гаманець готовий. Власне це все, що можна сказати про те, як створити ківі гаманець. Більш докладно про користування даним сервісом я постараюся описати в наступних статтях. Тому підписуйтесь на оновлення мого блогу і отримуйте корисну і цікаву інформацію.

Ссылка на основную публикацию