Як створити діаграму онлайн

Своєчасне і якісне надання інформації – запорука правильної роботи будь-якого підприємства або організації. Але сухість викладу фактів ускладнює сприйняття і правильну обробку наданих даних в презентаціях, доповідях, звітах. Вирішити цю проблему можливо застосуванням різних візуальних доповнень: фото, відео, графіки, діаграми. Надані у вигляді діаграм і графіків цифрові дані дозволяють структурувати великі обсяги цифрових показників в компактні і наочні інформери.

На сьогодні існує безліч програм для побудови графіків і малювання діаграм за наявними даними. Цю процедуру можна проводити як за допомогою встановлених на комп’ютер програм (однією з таких можна назвати – Exel, яка повністю адаптована під такі завдання), так і онлайн в мережі інтернет.

Онлайн генератори діаграм хороші тим, що доступні з будь-якого місця, де є інтернет. Немає прив’язки до конкретного робочого місця. Крім того, онлайн сервіси в більшості своїй є безкоштовними додатками, на відміну від офлайн програм.

Одним із сервісів, що дозволяє зробити діаграму онлайн є сайт Онлайн Діаграми (https://www.onlinecharts.ru/). Розглянемо на його прикладі побудова найбільш популярних інформерів.

Інтерфейс даного ресурсу повністю російською мовою. На вибір надано кілька видів графіків або діаграм. Натиснувши кнопку «Створити Вашу діаграму», потрапляємо в меню, що має безліч налаштувань.

Вкладка «Зовнішній вигляд»

 • види діаграм – можливість вибрати необхідний вид відображення: лінійна, кругова, столбчатая, з відсотками та інші;
 • шрифти – дозволяє змінити шрифт для підписів і маркерів;
 • кольори – зміни кольору фігур, сітки, фону діаграм і графіків;
 • інформаційні фігури – вид геометрії: прямокутники, циліндри;
 • орієнтація – вертикально, горизонтально, м’яко і інші;
 • режим відображення – 2D або 3D.

Після того, як ми визначилися з видом діаграми: пиріг, столбчатую, кругову або будь-яку іншу на ваш вибір, можна переходити до редагування зовнішнього вигляду і орієнтації майбутнього інформера. На даному ресурсі меню редагування представлено у вигляді візуального редактора, розібратися в якому не складе труднощів навіть новачкові.

Якщо не знаєте, як повністю видалити програму зі свого комп’ютера, то ця стаття вас навчить – 

Хочете оновити Яндекс Браузер, але не знаєте, як? Нічого страшного, ця докладна інструкція покаже вам все.

Вкладка «Додати дані»

Будь-яка діаграма – це, перш за все, структуровані числові значення. Наступним важливим кроком в побудові онлайн діаграми необхідно ввести дані для відображення і порівняння.

На сайті Онлайн діаграми існує два способи введення даних:

 • завантажити файл CSV з уже готовими даними;
 • ввести безпосередньо на сайті в поля введення.

Для використання першого варіанта необхідно заздалегідь підготувати вибірку даних для наших діаграм і занести їх в текстовий файл з розширенням CSV. Якщо немає знань або досвіду в подібній роботі, то краще скористатися другим варіантом і ввести всі дані вручну безпосередньо на самому сайті.

На вкладці «Додати дані» є кілька полів:

 • заголовок – загальний заголовок інформера;
 • вісь х і вісь у – два поля для підпису основних осей графіка або діаграми;
 • джерело – поледля додаткової підпису або вказівки джерела даних;
 • дані – в цьому розділі визначається кількість рядків для порівняння даних. Крім того, на одній діаграмі можливо відобразити відразу кілька груп даних для порівняння;
 • маркери – дані поля дозволяють ввести додаткові мітки на відображуваних діаграмах і графіках.

Вкладка «Підписи і шрифти»

Дана вкладка для побудови діаграм є другорядною, тому що програма має настройки шрифтів. Для додання єдиного стилю з іншими слайдами презентацій або доповідей, можна підібрати необхідний стиль тексту, його розмір і колір.

Розділ дозволяє при необхідності відключати підпису на графіках, встановлювати діапазон і крок числових осей, напрямок підписів по осях (горизонтально, вертикально по діагоналі) становище графіків і діаграм щодо осі (зліва / справа, зверху / знизу). Крім цього, є можливість змінити числовий формат (відображати знаки після коми, включати роздільники між розрядами).

Вкладка «Перегляд діаграми»

На цьому етапі можна переглянути кінцевий результат роботи з інформерамі, оцінити зовнішній вигляд і перевірити правильність внесення даних. Ще одна корисна функція – можливість змінити розмір діаграми в цілому. На вибір ресурс пропонує три стандартних розміру вікна – «великий», «середній» і «маленький». Якщо в діаграмі виявляться помилки або з’явиться бажання змінити оформлення – завжди можна відійти на один-два кроки назад і внести необхідні корективи.

Якщо ви хочете включити режим гібернації в Windows 7, але не знаєте, як це зробити, то вивчіть цю статтю – 

Бажаєте оновити Adobe Flash Player в браузері Опера? У цій статті ми покажемо вам покроковий процес, щоб у вас не виникло проблем.

Вкладка «Зберегти і поділитися»

Останній розділ редактора діаграм дозволяє безкоштовно зберегти створену інформаційну панель на робочий комп’ютер або поділитися даними з іншими через популярні сервіси.

Як видно на скріншоті вибір форматів для збереження великої, в тому числі і у вигляді CSV файлу, який дозволити за наявними даними відновити діаграму на будь-якому іншому ресурсі якій програмі для створення діаграм.

Розглянувши один, взятий для прикладу, ресурс можна зрозуміти, як правильно створювати діаграми без спеціального ПО. Всі ресурси мають приблизно однотипні інтерфейси, відрізняючись в невеликих дрібницях, розібратися в яких не скласти особливих труднощів.

Ссылка на основную публикацию