Як створити автоматичний список відтворення в Програвачі Windows Media

Автоматичні списки відтворення в програмі Програвач Windows Media (Windows Media Player) створюються і змінюються без участі користувача, але відповідно до заданих їм критеріями. Можна використовувати автоматичний список відтворення для програвання музики з бібліотеки в різних комбінаціях, записи згрупованих елементів на компакт-диски, а також для синхронізації з портативними пристроями.
Ви можете самостійно створювати і налаштовувати списки автоматичного відтворення. Про те, як це зробити, я і розповім.

  1. запустіть програму Програвач Windows Media (Windows Media Player).
  2. Клацніть мишею на кнопці на панелі команд і розкрийте вміст пункту Створити список відтворення (Create playlist) на панелі. З’явиться меню.
  3. Виберіть команду Створити список автоматичного відтворення (Create auto playlist). Відкриється діалогове вікно новий автоспісок (New auto playlist), призначене для створення нового автоматичного списку.
  4. В поле введення ім’я автоспіска (Auto playlist name) введіть ім’я, під яким буде збережений список, наприклад «Мій список».
  5. Клацніть мишею на рядку Клацніть тут, щоб додати умови (Click here to add criteria) групи музика в бібліотеці (Music in my library) і в списку, що розкривається призначте фільтр для вибору музики sea star beau rivage в бібліотеці. Наприклад, можна здійснити вибір композицій по автору, по виконавцю, за жанром, за ключовими словами, за датою додавання. Виберіть умову і значення фільтра. Наприклад, якщо ви в якості фільтра вказали пункт Жанр (Genre), то в якості умови можна вказати пункт Так само (Is), а в якості значення – пункт Jungle (Jungle). Таким чином, в автоматичний список відтворення потраплять тільки ті композиції, для яких жанр призначений як Jungle. Ви можете додати кілька фільтрів, налаштувавши їх потрібним вам чином.
  6. Клацніть мишею на рядку Клацніть тут, щоб додати умови (Click here to add criteria) групи також включити (And also include) і в списку виберіть джерела, з яких будуть також додаватися файли в автоспісок. Якщо клацнути мишею на рядку Клацніть тут, щоб додати умови (Click here to add criteria) групи Застосувати такі обмеження до автоспіску (And apply the following restrictions to the auto playlist), в списку ви можете призначити обмеження для об’єктів списку, наприклад, за тривалістю звучання або з загального обсягу.
  7. Виконавши настройку фільтрів, клацніть на кнопці OK. В результаті буде створений автоматичний список відтворення під вказаним ім’ям «Мій список».
Ссылка на основную публикацию