Як (Створити Аватар) Онлайн За 2 Хвилини 2020

Створити аватар онлайн може кожен

Добридень! Коли ви переглядаєте коментарі на вашому блозі, поруч з іменами користувачів ви бачите незрозумілі картинки, що складаються з незрозумілих зображень. В цьому випадку вам важко уявити, як виглядає реальний користувач і ставати незрозуміло, з ким ви спілкуєтеся, з реальний користувачем або роботом. Та й запам’ятовувати можна людей не тільки по никам і прізвищами, а й по обличчях. Що дуже зручно в процесі спілкування.

Тому, у багатьох людей виникає питання: – «Як створити аватар онлайн?». Правильно він називається «граватар». Вам самому буде приємніше бачити своє обличчя в процесі спілкування і особи інших людей. Виникає ілюзія живого спілкування.

Крім іншого, граватар буде відображатися не тільки в коментарях вашого сайту, але і в коментарях інших сайтів, якщо ви увійшли на нього зі свого логіна граватар. Цим ви підвищите свою популярність, а значить, популярність свого сайту. Звідси піде збільшення трафіку на ваш ресурс.

переваги аватара

Даний ресурс дозволить вам створити безкоштовний граватар. Він буде відображатися на більшості сайтів. Як він виходить? Ви додаєте свою фотографію на ресурс граватар, далі вам потрібно вказати ваш справжній E-mail. Фотографія буде пов’язана з цією адресою. Звідси, граватар буде показуватися в тому випадку, коли при коментуванні блогів ви вкажете цю адресу.

Раджу почитати: – Як заробити в інтернеті 36 способів

  1. Вас люди краще запам’ятають.
  2. Вас почнуть асоціювати з вашим ресурсом.
  3. Ваш сайт буде сильніше персоналізований.
  4. Коли ви будете коментувати чужі сайти, веб, майстер запам’ятає вас.
  5. Приємніше дивитися на обличчя справжній людей, а не на незрозумілих істот.

Як створити аватар онлайн для себе

Спочатку нам потрібно зайти на сайт «граватар». Його ми знайдемо, вказавши адресу ru.gravatar.com

Потім вам потрібно зареєструватися на даному сервісі. Спочатку натисніть на кнопку «Увійти», слідом клікніть по кнопці «Зареєструватися». Введіть вашу електронну адресу. Обов’язково введіть справжню адресу, тому що на цю адресу надійде ссилочку підтвердження реєстрації. Після введення адреси тиснете по ярлику «Реєстрація». Переходимо в свою пошту, на адресу, яку вказали. Переглядаємо кореспонденцію, шукаємо лист від граватар, переходить за посиланням підтвердження.

Пройшовши по посиланню, переходимо на форму, в якій вкажемо пароль і логін.

Далі, ми потрапимо в панель керування даним сервісом. Кликнемо по ссилочку «Натисніть тут, щоб додати ще!».

За допомогою даної сторінки і додамо потрібну фотографію. Вам доведеться зробити вибір, звідки взяти фото. Картинка може мати різний розмір і формат. Сервіс дозволить обрізати її, як вам більше сподобається.

Беремо фото з потрібного місця ПК і завантажуємо її

Відредагуємо наш граватар. Ця процедура досить проста. Ми побачимо рамку, кордони якої можна пересувати за бажанням. Таким чином змінювати її за розміром і форматом. Справа сторінки показаний майбутній результат нашого граватар в форматах реальному і збільшеному.

Далі, після редагування і отримання бажаного результату, кликнемо по кнопочки «Завершити».

Потім, для того, що б все і завжди бачили ваш граватар, виберемо «Rated G» (я сподіваюся, ви створили пристойний граватар).

Ну ось і все, вам тепер зрозуміло, як створити аватар онлайн, ви його створили. При бажанні, можна створити і інші граватар на інші адреси.

Отже, ви аватар створили. Він тепер буде показуватися на всіх сайтах, де ви ввели потрібну адресу. Нам залишилося зробити так, щоб він показувався і в на нашому блозі в коментарях.

Що б граватар показувався у вас на блозі, вам потрібно зайти в панель адміністратора блогу і знайти вкладочку «Користувачі»:

Раджу почитати: – Як скачати музику з ВК

Перевірте електронну адресу, який вказали в адмінці сайту. Якщо він той, який ви ввели в сервіс граватар, все в порядку. Якщо там іншу адресу, поміняйте його на потрібний. Далі заходимо в коментарі на вашому сайті і перевіряємо зміни. Ви побачили ваше фото в коментарях, чудово! У вас все вийшло! Раджу вам створити граватар, навіть якщо у вас немає свого ресурсу. Так буде зручніше і вам, і людям, сайти яких ви коментуєте!

Якщо вам сподобалася стаття, клікніть по соціальним кнопок і поділіться з іншими людьми, як створити аватар онлайн?

Успіхів! Андрій Зімін 28.04.14 р

Ссылка на основную публикацию