Як стерти історію відвідин сайтів в браузері

Як і для чого потрібно видаляти історію відвідин сайтів

Багато хто вважає, що завдання стерти історію відвідин сайтів це для шпигунів і невірних чоловіків, які приховують свої пригоди по гарячих точках інету. Проте, своєчасно видаляти дані, кеш сторінок, кукис, інші дані перегляду – це нормальна гігієнічна процедура, нехтування якою призводить до істотного уповільнення роботи системи.

Якщо на комп’ютері, на телефоні або на планшеті занадто довго не чистити дані історії – кожен раз при включенні, комп’ютер буде змушений перебирати ці дані, намагатися підставити існуючі значення, порівняти стару версію сторінки з нової. Видаляйте історію регулярно. Нормально – чистити історію хоча б раз на тиждень. Якщо швидкодія вам особливо важливо – періть історію браузерів і сайтів щодня.

Як правильно стерти історію відвідин сайтів

В кожному браузері, в настройках, є функція очищення історії. Проблема в тому, що браузерів на телефоні, на планшеті або в комп’ютері зазвичай кілька, і чистити історію в кожному може бути утомливо.

У найпопулярнішому Гугл Хром браузері, одним з варіантів якого по движку є Яндекс браузер, очищення історії виконується наступним чином:

  • Натискайте на значок з трьома горизонтальними смужками в верхньому правому куті;
  • У меню вибирайте пункт «Додатково»;
  • У випадаючому меню натисніть на пункт «Очистити історію».

З’явиться меню, що дозволяє повністю або вибірково очистити історію. Якщо ви проставите все галочки, система повністю зітре інформацію відвідувань, службові файли, паролі і логіни, які проставлялись автоматично. Можна залишити паролі, щоб не згадувати їх знову. Для цього зніміть галочку напроти пункту «дані автозаповнення форм.

Цей спосіб чистки історії вручну підходить для комп’ютерів, ноутбуків, планшетів. На телефоні теж можна виконати ту ж маніпуляцію, але це не так зручно через розмір кнопок.

Кращі програми для автоматичного чищення

Спробуйте автоматизувати процес. Для чищення історії використовуються спеціальні програми, які не тільки прибирають зайві дані з мережі, а й чистять зайві файли системи, видаляють непотрібні службові файли, вичищають з регістра системи залишкові дані про встановлені і віддалених програмах.

Найпопулярніша програма для чищення історії браузера – Ccleaner. Це безкоштовна утиліта, акуратно видаляє історію відразу на всіх браузерах. В налаштуваннях проставте галочки навпроти видаляються типів файлів. Натисніть кнопку «Аналіз» внизу, якщо хочете особисто проконтролювати процес чищення.

Встановіть на смартфон мобільну версію Ccleaner для Андроїд і насолоджуйтеся швидким результатом. Програма безкоштовна і доступна на Google Play.

Якщо ви всерйоз стурбовані безпекою, встановіть на телефон Clean Master – додаток відмінно чистить усе сміття, історію браузерів, зайві файли і одночасно захищає від вірусів на смартфоні. Cкачать Clean Master – Антивірус & Очищення кеш-пам’яті і сміття.

Як почистити історію на айфоне

У айфоне встановлений браузер Safari. Щоб очистити історію, зайдіть в настройки і виберіть Сафарі браузер. Потім просто натисніть пункт «Очистити історію і дані». Заодно вона може змінювати додатки і взагалі заборонити відстеження і кукис.

Чому багато хто нехтує необхідністю чистити історію відвідин сайтів

Дані про перегляди сторінок формують інформаційні та рекламні пропозиції для конкретного профілю. Це приємно, перебувати у власному, вже обжитому маленькому світі, коли кожна дія користувача заздалегідь відомо. Проте, якщо швидкість роботи інету або вашого смартфона, комп’ютера, планшета, вас не влаштовує, в першу чергу почистіть історію. Ви здивуєтеся, як багато місця звільниться. Крім того, ви зможете подивитися на світ свіжим поглядом.

Ссылка на основную публикацию