Як спілкуватися в живу зі своїм другом в Інстаграме?

Після тестів, живе спілкування між двома людьми в мобільному додатку Instagram стало реальністю в жовтні, для всіх користувачів цього популярного сервісу.

Для того, щоб спілкуватися в живу зі своїм другом потрібно Instagram для iOS версії 20.0 або старше.

Ось як можна почати користуватися цією зручною функцією.

Як спілкуватися в живу зі своїм другом в Instagram

  1. Відкрийте програму Instagram на своєму iPhone.
  2. Натисніть на значок Camera в верхньому лівому кутку екрана або зробіть свайп вправо в будь-якому місці у вашій стрічці, щоб швидко запустити камеру.
  3. Натисніть на кнопку Live, потім на кнопку Start Live Video.
  4. У процесі спілкування натисніть на значок, розташований у правому нижньому кутку екрану, який виглядає як пара накладених один на одного осіб.
  5. Тепер виберіть пункт Додати і ім’я людини, якого ви хочете приєднати до спілкування.

Ви можете запросити будь-якого користувача, що переглядає вашу живу трансляцію.

Після того, як вони приєднаються, екран розділиться на дві частини і ваш друг з’явиться праворуч нижче вас (ви отримаєте повідомлення, якщо людина відмовиться приєднатися). Будь-передплатник вашого друга в Instagram може дивитися цю передачу.

Ваші глядачі зможуть ставити лайки і залишати свої коментарі. Як і раніше, кількість глядачів буде показано у верхній частині екрану, а коментарі будуть з’являтися знизу.

Ваш друг в будь-який момент може перервати трансляцію.

У будь-який момент під час трансляції ви можете видалити одного, натиснувши на значок «x»В правому верхньому кутку його зображення, або додати когось іншого.

Після завершення трансляції у вас буде можливість викласти її в Історію.

І це все, пані та панове – тепер ви можете користуватися можливістю живого спілкування, щоб отримувати ще більше радості від миттєвого зв’язку з людьми.

Ссылка на основную публикацию