Як скинути Windows 10 | mysitem.ru

У Windows 10, Microsoft наділила свою операційну систему (ОС), процесом відновлення і оновлення. Ми покажемо вам, як ви можете отримати нову установку Windows 10 з мінімальними зусиллями. Завжди створюйте резервну копію ваших особистих файлів, перш ніж приступити до будь – якого з цих рішень.

З цього керівництва ви дізнаєтеся:

  1. Як Скинути Windows 10 до заводських налаштувань.
  2. Коли і чому потрібно зробити скидання Windows 10.
  3. Reset Windows 10. (Кілька методів, які можна використовувати, щоб повернути операційну систему в початковий стан).

Скидання Windows 10

Функція Скидання Windows 10, це, коли операційна система повертається до вихідного стану, до заводських налаштувань – как-будто комп’ютер прямо з коробки. Служба Reset, по суті є класична Перевстановлення ОС. Це означає, що виконання такої операції, просто автоматизований процес перевстановлення на рівний: точно таке ж видання ОС і мови.

Наприклад, якщо у вас є Windows 10 Pro x64 англійською мовою, вона буде замінена новою копією Windows 10 Pro x64 English з тієї ж ліцензією. Крім того, у вас є варіанти: зберегти ваші файли або видалити всі, форматувати тільки системний диск або все диски відразу, просто видалити дані або очистити диск за допомогою спеціальної процедури, так що ніхто не зможе відновити дані.

Коли мені потрібно скинути Windows 10

Рекомендується скинути Windows 10 до заводських налаштувань, якщо:

  1. Ваша ОС працює нестабільно: глюки, випадкові перезавантаження, BSOD, зависання ПК і т.д.
  2. Ваш комп’ютер серйозно заражений вірусом, системні файли пошкоджені, і ви підозрюєте, що шкідлива програма може бути ще активна.
  3. Ви позбулися складних шкідливих програм, але хочете гарантовано знати, що всі системні файли знаходяться в їх первинному стані.

Як відновити Windows 10

Метод 1: Reset Windows 10 за допомогою настроекЕтот метод простий для недосвідчених користувачів, але ви можете використовувати його для скидання Windows 10, тільки якщо ваша операційна система як і раніше в стані завантажитися. (Якщо Windows 10 не завантажується, використовувати метод 2, описаних нижче) .Отправляйтесь в Налаштування: 

Натисніть Оновлення та Безпека. Перейдіть до Відновлення та натисніть ПОЧАТИ роботу, кнопку для Скидання цього комп’ютера:

Рекомендується вибрати Видалити все. Можете вибрати Зберегти файли, але в деяких випадках можуть «мігрувати частина поточних глюків» в нову ОС.

Якщо ви знаєте, де зберігаються ваші файли і документи, то краще перемістити їх в безпечне місце – зовнішній жорсткий диск або хмара. Якщо ваша операційна система не завантажується, ви можете завантажитися з будь-якого живого диска, перемістити важливі дані, а потім скинути Windows 10.

У більшості випадків буде кращим вибором, якщо натиснути, Тільки диск, на якому встановлена ​​операційна система

Натисніть Просто видаліть мої файли, якщо ви збираєтеся продовжувати використовувати свій комп’ютер самостійно. Якщо збираєтеся віддати його комусь іншому, краще вибрати Видалити файли і очистити диск.

Все готово до повернення даного ПК до заводських налаштувань. Натисніть Заводський.

Спосіб 2: Скидання Windows 10 через флешку

Цей метод є неминучим, якщо Windows 10 Нехай не завантажуватися. По – перше, припустимо, у вас є Завантажувальна флешка, якщо немає, потрібно створити завантажувальний носій, що містить файли для скидання Windows 10. Потім необхідно завантажитися з нього і вибрати Відновлення системи.

Тут необхідно вибрати Пошук і усунення несправностей. У наступному вікні, ви побачите різні варіанти для відновлення, в тому числі і через флешку.

Ссылка на основную публикацию