Як скинути пароль Windows 7, 8 і 10

Багато користувачів з метою захисту особистих даних встановлюють паролі на вхід в обліковий запис. Особливо часто це практикує в великих компаніях, де у кожного працівника є власне робоче місце. Але, виникають ситуації, коли черговий встановлений пароль забувається або при його установці допускається помилка, що досить складно, але можливо. У зв’язку з цим в статті мова піде про те, як швидко отримати доступ до свого облікового запису, скинувши встановлений пароль при виникненні подібної ситуації.

Спосіб скидання для Windows 7 і 8

Для скидання пароля необхідно скористатися наступним алгоритмом.

 1. Беремо інсталяційний диск або флешку з однією з версій співпадає з вашим поточним. Запускаємо процес установки звичним способом з-під BIOS. Читайте статтю «Як перевстановити windows». Там же знайдете інформацію про те, як завантажитися через завантажувальний USB флешку.
 2. Натискаємо «Відновлення системи».
 3. Після цього перед користувачем з’явиться список дій, які він може зробити для відновлення системи або одного з її компонентів. Необхідно вибрати функцію «Командний рядок».
 4. Перед користувачем з’явиться чорне вікно, де можна ввести різні команди, після виконання яких, можливо рішення будь-яких завдань.
 5. Необхідно ввести комбінацію зі скріншота:

Даний запит призначений для того, щоб ви зробили резервну копію файлу, що відповідає за залипання клавіш в операційній системі безпосередньо в кореневому каталозі диска C.

 1. Далі виконуємо заміну заздалегідь скопійованого файлу на виконуваний файл командного рядка. Знову ж вводячи комбінацію зі скріншота.
 2. Далі виробляємо перезавантаження комп’ютера.
 3. Тепер при запуску вікна, в якому здійснюється введення пароля необхідно 5 раз повторити натискання клавіші Shift. Раніше така дія викликало б панель управління, через яку налаштовуються умови роботи залипання клавіш, але після внесених змін перед користувачем з’явиться вікно командного рядка.
 4. Щоб змінити пароль необхідно ввести комбінацію:

де, замість «Імя_пользователя» необхідно вписати назву облікового запису, а «новий_пароль» замінити на бажану комбінацію.

 1. Увійшовши в операційну систему з новим паролем можна повернути замінений файл на звичне місце. Резервну копію знайти можна в кореневій папці диска С, як уже говорилося вище.

Спосіб для Windows 10

У найновішій версії ОС Windows є мінімум два способи для входу в систему при проблемах з введенням пароля. Найбільш оперативним буде спосіб при наявності підключення до мережі Інтернет. Послідовність дій у цьому випадку така:

 • необхідно скористатися браузером телефону або іншого пристрою;
 • перейти за посиланням https://account.live.com/resetpassword.aspx;
 • вибрати рядок з варіантом «Я не пам’ятаю свій пароль» і натиснути «Далі»;
 • в наступному вікні ввести електронну пошту або номер телефону, на які зареєстрована обліковий запис, а також ввести дані зазначені на перевірочному коді і натиснути «Далі»;
 • як наслідок пароль буде змінений на новий, який ви побажаєте встановити, а потім при підключенні на заблокованому комп’ютері до мережі Інтернет можна буде увійти в обліковий запис уже з новим паролем.

У випадку з використанням командного рядка алгоритм дій мало чим відрізняється від того, що був запропонований для Windows 7 і 8. Детальніше про комбінаціях, якими необхідно скористатися в Windows 10 може прочитати в мережі Інтернет.

У разі виникнення ситуації з блокуванням комп’ютера і відсутністю пароля необхідно скористатися одним із способів, описаних в даній статті, а в разі неефективності можна вдатися до інших описаних в мережі Інтернет, тим більше там знайдуться і більш складні маніпуляції для найпослідовніших користувачів комп’ютера. При відсутності рішення проблеми завжди можна звернутися в сервісний центр, де відновлення доступу зроблять в найкоротші терміни.

Ссылка на основную публикацию