Як скинути пароль Windows 10. Легка інструкція для чайників.

Забутий системний пароль – це завжди неприємно. Якщо ви зіткнулися з тим, що при будь-якій спробі зайти в Windows 10 з’являється повідомлення про помилковість введення пароля і спроби його згадати марні, то ця стаття саме для вас. Щоб система дала дозвіл на авторизацію користувачі і запуск робочого столу, необхідно виконати ряд нескладних маніпуляцій. В рамках цієї статті ми у всіх подробицях розберемо, як найпростіше можна реалізувати скидання невідомого пароля. Дуже часто користувачі Windows 10 банально вирішують цю проблему шляхом переустановлення операційної системи з нуля. Відзначимо, що це далеко не кращий варіант, адже всі призначені для користувача файли і настройки будуть безповоротно втрачені. Скидання пароля виглядає в цьому відношенні вигладить привабливіше. Перед скиданням пароля необхідно чітко визначитися з тим, який пароль необхідно скидати – локальний або від облікового запису Microsoft.

Існує два види скидання облікових записів. Розглянемо кожен з них детальніше. Мабуть, почнемо з скидання пароля для облікового запису Microsoft.

Аспекти скидання пароля для облікового запису Майкрософт

Варіант подібного скидання пароля буде корисний виключно тим людям, які створили канал Microsoft і користуються ним для входу в систему. У тих випадках, коли власник комп’ютера користується локальної обліковим записом, даний варіант не варто розглядати. Необхідно відразу переходити до скидання локального пароля, який буде розглянуто далі. Зараз же розглянемо найпоширеніший варіант скидання облікового запису Microsoft. Необхідно виконати наступне:

По-перше, відкриваємо інтернет-браузер і переходимо по.

По-друге, в сторінці, необхідно вибрати той варіант, який відповідає вашому випадку.

Найпродуктивніше зупинитися на першому із запропонованих варіантів, тобто «Я не пам’ятаю свій пароль». У цьому варіанті рішення проблеми, що склалася ви набагато швидше підійдете до безпосередньої процедури зміни пароля, який буде в подальшому використовуватися для захисту облікового запису Microsoft.
По-третє, вам буде запропоновано здійснити введення номера телефону, а також електронної пошти. Дуже важливо вводити саме те, що було спочатку прив’язана до вашого профілю.

Після введення капчі необхідно клікнути «Далі». Завершальним етапом буде перехід на вашу електронну пошту з виконанням інтуїтивно зрозумілих дій, які не потребують пояснення.

Як скинути локальний пароль від Windows 10

Скидання локального пароля від Windows 10 зажадає наявність завантажувального дистрибутива. Отже, якщо ваш комп’ютер працює під локальної обліковим записом, і ви забули пароль, то наявність завантажувального накопичувача – це обов’язковою умова успішного скидання.

На щастя, створити завантажувальний накопичувач нескладно. Можна записати образ операційної системи на flash-накопичувач. Для реалізації скидання виконайте наступні маніпуляції над комп’ютером:

 1. Створіть завантажувальний накопичувач.
 2. Підключіть його і перезавантажуємо ПК. Під час завантаження виставте пріоритет завантаження для flash-накопичувача. Це робиться через настройки BIOS вашої материнської плати. Якщо ви не хочете вносити зміни налаштувань BIOS, то можливо запустити завантаження з інсталяційного накопичувача, використовуючи клавішу активації Boot Menu. Вибираємо ваш накопичувач і завантажуємося. Врахуйте, що для різних материнських плат ця процедура буде відрізнятися. Отже, вивчіть інструкцію до материнської плати вашого комп’ютера, щоб зрозуміти, які клавіші потрібно затискати під час завантаження. Саме затиснута клавіша допоможе активувати завантаження інтерфейсу конфігурації bios або викличе Boot Menu.
 3. Після успішного завантаження з завантажувального пристрою перед вами з’явиться перше вікно майстра установки і відновлення операційної системи Windows 10. На першому етапі необхідно буде вказати ваш язик і прийняти умови експлуатації програмного забезпечення від Microsoft.
 4. У новому вікні, яке буде всіляко вас підштовхувати натиснути кнопку «Встановити», необхідно активувати інтерфейс командного рядка. Чи не активуйте установку, адже нам же потрібно не встановлювати заново систему, а скинути пароль, чи не так. Для реалізації задуманого викликаємо інтерпретатор командного рядка. Це найпростіше виконати через комбінацію клавіш «Shift і F10». Після натискання цієї комбінації перед вами з’явиться вікно інтерпретатор командного рядка, за допомогою якого ви зможете безпосередньо взаємодіяти з операційною системою, минаючи обмеження графічного інтерфейсу.
  Нерідкі випадки, коли натискання комбінації «Shift і F10» у вікні «Установка Windows» не призводить до відповідної реакції. Якщо у вас все саме так, то необхідно вибрати посилання в нижній частині вікна з написом: «Відновлення системи».

  Потім необхідно вибрати «Далі», а після цього активувати пункт «Відновлення системи». Вибравши пункт меню, який відповідає за виявлення і автоматичне усунення всіх несправностей Windows, переходимо в «Додаткові параметри». Саме в додаткових параметрах ми зможемо вибрати оптимальний варіант – «Командний рядок».

  Після запуску командного рядка нам необхідно буде дізнатися, який саме буквений ідентифікатор має те з операційною системою.
  Як правило, буква «С» – це те, що нам потрібно, але це не завжди так. Дуже часто на HDD існують у кількох розділів, обсяг яких становить приблизно 100-200 мегабайт. Отже, мітка «С» може не відповідати тому з операційною системою в інтерфейсі конфігурації командного рядка.
  Мабуть, першою командою в командному рядку буде «diskpart». Вводимо цю команду і тиснемо «Enter». Це запустить дискову утиліту.
  Потім нам знадобиться інформація про розділи. Для реалізації відображення подібної віртуалізації подання інформації на HDD використовуємо команду «list volume»
  Необхідно визначити мітку системно томи. Зробити це не становить особливих труднощів за його обсягом. Якщо ви безпомилково визначили мітку тому системного розділу, то саме час завершити роботи в програмі програми diskpart, виконавши фінальну команду «exit».

  Потім нам необхідно реалізувати підміну фірмової утиліти utilman.exe, яка представляє більш доступного режиму на екрані блокування, на cmd.exe. Отже, при наступному перезавантаженні операційної системи з невідомим паролем ми зможе запустити командний рядок і скинути пароль.Для реалізації підміни необхідно виконати команду

  «Move c: \ windows \ system32 \ utilman.exe c: \ windows \ system32 \ utilman2.exe»

  Важливо уточнити, що мітка «C» в команда може не відповідати вашому системному того, отже, замінюємо її в наведених командах на свою метку.Копіруем додаток командного рядка замість файлу utilman.exe. Це робиться наступній рядком

  «Copy c: \ windows \ system32 \ cmd.exe c: \ windows \ system32 \ utilman.exe»

  Після виконання цієї команди фірмова утиліта utilman.exe з екрану блокування буде успішно підмінена на командний рядок.

  Закінчимо роботу з командним рядком, виконавши команду «shutdown / r». Комп’ютер буде перезагружен.Витащіте завантажувальний пристрій і дозвольте комп’ютеру завантажити ОС з жорсткого диска. Добравшись до екрану блокування, де вас зустріти інтерфейс введення пароля, натисніть на значок «Спеціальні можливості». Якщо ви все зробили правильно в попередніх етапах, то вас зустріти командний рядок. Якщо ж запуститься утиліта utilman.exe (більш доступного режиму), то ви помилилися на етапі його підміни на cmd.exe. Почніть виконання цієї інструкції заново в разі, якщо командна рядок не запустилася. Будьте уважні і у вас все вийде. Ті з вас, хто бачать вікно командного рядка можуть привітати себе і продовжувати далі.

  У вікні командного рядка необхідно ввести наступне: «nеt usеr ​​Administrator / active: yes». Ця команда необхідно, щоб ви отримали адміністративні привілеї в системі windows 10.
  Потім необхідно буде надрукувати команду «net user користувач password». Як нескладно здогадатися, замість «ім’я користувача» необхідно вказати реальне назва облікового запису. Після нього через один пробіл необхідно вказати новий пароль. Для завершення і застосовуючи змін вводимо «exit» і перезавантажуємо ваш ПК.

Ссылка на основную публикацию