Як скинути пароль на Windows 7, 8 і 10 на комп’ютері і ноутбуку

Пароль на комп’ютері встановлюється для збереження конфіденційної інформації, що знаходиться на ньому. Встановивши його, дані стануть доступні тільки вам, і вхід в систему сторонніх буде закритий. Під кодом до системи варто розуміти будь-умовне слово або набір знаків, які потрібні для підтвердження повноважень користувача.

Виникають ситуації змушують задуматися над тим, як скинути пароль на комп’ютері? Найчастіше паролі забуваються, і стає неможливим вхід в систему. Але не потрібно поспішати встановлювати заново її, адже можна просто зробити скидання пароля.

Перед тим як скинути пароль на комп’ютері, потрібно визначитися з методом. Потрібно знати, що в Windows вони зберігаються за допомогою системи Security Account Manager. Прямий зв’язок з сервером по відновленню пароля – досить трудомістка справа, особливо, якщо він складається з безлічі символів і знаків.

Є більш легкий варіант того, як скинути пароль адміністратора – завантаження з USB-накопичувача або цифрового відеодиска (DVD) і редагування з них потрібних файлів в ОС. Є безліч різних методів і програм скидання пароля, але найбільш відомі з них:

  • Стандартні засоби Windows;
  • Утиліта Offline NT Password and Registry editor.

Як скинути пароль на Windows 7 стандартною програмою

Спосіб передбачає під’єднання відключеною облікового запису, яка підтверджує власника ( “Адміністратора”), за допомогою виправлення реєстру з області установки Windows. Після цього можливий вхід в систему під “Адміністратором” для виправлення будь-який інший записи в операційній системі.

При застосуванні цього методу потрібно завантажувальний флеш-накопичувач або диск з Windows 7. Спочатку завантаження з потрібного інформаційного носія і введення командного рядка натисканням кнопок на клавіатурі Shift одночасно з F10.
Далі потрібна завантаження реєстру за допомогою команди regedit. У цьому списку потрібно підкреслити пункт HKEY_LOCAL_MACHINE.

У реєстрове редакторі відзначається «Файл» і «Завантажити кущ». Після чого треба знайти файл Security Account Manager, що розміщений в настановної папці Windows \ System32 \ config Windows 7. До речі, такий варіант скидання пароля цілком підійде і для Windows з версією 8 і 10.

Наступний етап – привласнення довільного імені куща реєстру, наприклад 222.

Далі вибираємо пункт HKEY_LOCAL_MACHINE \ імя_куста \ SAM \ Domains \ Account \ Users \ 000001F4 і два рази натискаємо на F. Результат – відкриття редактора, де потрібно перейти до 11 (перше число в ряду 038), а потім замінити на 10.

Наступний етап – виділення раніше створеного куща (222) з натисканням «Файл» і «Вивантажити кущ». Підтвердження вивантаження даного розділу.

Фінішна функція – закриття всіх вікон, вилучення флешки або диска і перезавантаження системи.

При повторному завантаженні випливе розділ з обліковим записом адміністрування. Зайшовши в нього, дозволяється поміняти пароль на новий для потрібного облікового запису. Для того, щоб дізнатися як скинути пароль адміністратора Windows 7, можна зайти в заводських значень, а де дається керівництво по відключенню облікового запису (зворотна процедура в редакторі в рядку 038, зміна 10 на 11).

Як скинути пароль на Windows 8 за допомогою утиліти

Для того, щоб скинути пароль на Віндовс 8, можна застосувати утиліту Offline NT Password and Registry editor, скачавши її з офіційного сайту – джерела. Завантаження можливо тільки на USB флеш-накопичувач або на DVD диск – носій.

Після закачування необхідної утиліти, потрібно зробити запуск командного рядка з правами адміністратора (правий клік на клавішу Пуск – «Адміністратор»). Потрібно ввести команду g: \ syslinux.exe -ma g з натисканням Enter для того, щоб флешка перетворилася в завантажувальний. Далі треба завантажитися з диска або флешки.

Дана утиліта не має свого графічного інтерфейсу, але вона досить зрозуміла в застосуванні, просто потрібно всі дії виконувати, дотримуючись налаштувань.

Першочергово в першому вікні натискається Enter. Далі програма проводить сканування всіх розділів, з пошуком встановленої ОС Windows 8.

Наступний етап – утиліта повинна упевнитися в наявності потрібних файлів в Windows 8 і ймовірності процедури запису на жорсткий диск, після чого вибирається з наданих варіантів «Скидання пароля» (натискання 1, Enter).

Далі розкриваємо розділ Редагування власних даних і паролів («Edit user data and passwords»). Висвічується таблиця з усіма фактичними користувачами, де знаходимо потрібного власника пароля, який потрібно скинути (у правому від нього стовпці фіксуємо ідентифікатор і вводимо його в наступному рядку).

Далі вибирається перший розділ Скинути пароль обраного користувача («Clear (blank) user password») Після чого на екрані комп’ютера з’являється напис «Password cleared!» (Пароль скинутий). У підсумку, для виходу з програми потрібно натиснути двічі букву q, потім Enter, а потім клавішу y і Enter. Після вилучення флешки з утилітою ПК необхідно перезавантажити. Після чого при завантаженні з’явиться обліковий запис уже без пароля.

Як скинути пароль на WINDOWS 10

Для того, щоб скинути пароль на Віндовс 10, можна скористатися вище наведеними способами. Також можна застосувати простий, але дійсно працюючий варіант, для якого знадобиться завантажувальний дистрибутив з операційної системи або інший подібний носій:

  1. Завантаження з накопичувача, для відкриття командного рядка натискаємо Shift + F10;
  2. Запуск редактора списку – regedit і Enter;
  3. вибір пункту HKEY_LOCAL_MACHINE, далі «Файл», «Завантажити кущ» і відкриття файлу – C: \ Windows \ System32 \ config \ system;
  4. Вказівка ​​імені (на свій розсуд) розділу;
  5. Пункт setup з встановленням способом подвійного кліка CmdLine;
  6. Встановити знак 2 в SetupType;
  7. «Файл»«Вивантажити кущ» з підтвердженням вивантаження.

Скориставшись рекомендаціями, скинути пароль на всіх системах, а при необхідності встановити новий пароль не складно.

Ссылка на основную публикацию