Як скинути пароль на Віндовс 7, 8, XP, Vista при вході в систему: інструкція


Скидання пароля в системах Windows 8, 7 або Vista

Існують тільки два схвалених Microsoft способу скидання пароля Windows, які описані в кінці статті. Однак існує ряд причин, за якими той чи інший метод дуже часто не підходять.

На щастя, існують ще й «не схвалені», але абсолютно безпечні і дуже ефективні способи скидання пароля в Windows 8, Windows 7 і Windows Vista.

Як скинути пароль Windows?

Ви можете скинути свій пароль в Віндовс тимчасово перекривши виконуваний файл Центру спеціальних можливостей (Ease of Access) виконуваним файлом командного рядка з-за меж Windows, задіявши перекриту тепер функцію екрану входу в Windows, що відкриває командний рядок, а потім скидання пароля користувача здійснюється за допомогою команди net user.

Хоча подібний метод досить складний і вимагає роботи з командного рядка, більшість тих, хто читає цю статтю впевнено впораються.

З іншого боку, процедура в значній мірі розрізняється в різних версіях Windows, в основному через різні шляхів, якими операційні системи Microsoft забезпечують вам доступ до Командному рядку з-за меж Windows. Тому ми створили для вас дуже докладні інструкції щодо скидання паролів, окремо для кожної версії Windows.

Важливо врахувати: Для використання даного методу скидання пароля, вам потрібно доступ до будь-яких засобів відновлення або установки вашої версії. Для Windows 8, 7 і Vista підійде оригінальний дистрибутив. Якщо ви використовуєте Windows 8 або 7 – можна використовувати Диск відновлення системи, або Накопичувач відновлення в Windows 8.

Чудово підійдуть засоби установки або відновлення з іншого комп’ютера, вашого або вашого друга, цим ви не порушите ніяких ліцензійних угод з Microsoft – тільки переконайтеся, що версії Windows в точності збігаються.

Що щодо Windows XP?

Цей трюк можна використовувати і з системою Windows XP але це буде набагато складніше, тому що Консоль відновлення працює по-іншому.

Замість цього подивіться статтю «Я забув свій пароль в Windows XP Password! Чи можу я щось зробити? »І спробуйте запропоновані в ній варіанти.

«Схвалені» Microsoft методи скидання пароля

Існують два переважних способу скидання пароля Windows, і я рекомендую вам вибирати один з них замість методу, описаного вище – якщо у вашій ситуації – це можливо.

  1. якщо ви використовуєте Windows 8 і адресу електронної пошти для логіна, то дотримуйтесь порад статті «Як скинути пароль вашого облікового запису Microsoft». У даній конкретній ситуації, і тільки в ній, це не просто кращий метод; це один з небагатьох працюючих. Іншим варіантом буде використання програм для відновлення пароля, але жодна з таких програм не гарантує успішного результату.
  2. якщо раніше ви створили диск скидання пароля, і знаєте, де він, то використовуйте його на екрані завантаження в будь-якої версії Windows. Якщо ви використовуєте Windows 8 з аккаунтом Microsoft (використовуєте для логіна адреса електронної пошти), то будете мати можливості створити диск скидання пароля, також вам не варто його і використовувати.

Повний список варіантів скидання і відновлення пароля, а також інших функцій дивіться в статті «Способи знайти втрачені паролі Windows».

Ссылка на основную публикацию