Як скинути настройки на Android?

Налаштування на Андроїд скидаються при виникненні різних проблем, наприклад, телефон може зависнути, заблокуватися, що не включитися, або ви забули (не знали) графічний код або паролі. У тому ж випадку, коли нічого вже не допомагає вирішити ситуацію, оптимальний вихід – скинути настройки. В результаті скидання (Hard Reset) працездатність мобільного пристрою відновлюється полностью.Еслі проблема полягає в блокуванні, необхідно скинути графічний код (пароль). Як це зробити, розповідається в докладній інструкції до мобільного апарату / планшету. Можна скинути блокування і скориставшись програмою Debug Bridge, мостом налагодження OS, але для цього методу також треба ознайомитися з інструкціей.Ви прочитали всі інструкції, але все одно не виходить розблокувати телефон? А може справа не в блокуванні? Якщо проблеми мобільного пристрою лежать в іншій площині, тоді вам допоможе ця стаття. Скидання налаштувань спричинить за собою видалення інформації в пам’яті всередині пристрою, а весь контент залишиться. Ви не втратите ні медіафайли, ні відеоролики, ні фотографії.

Спосіб 1. Як скинути настройки на Android через Recovery

Скористайтеся першим способом, якщо мобільний пристрій заблоковано (пароль, графічний код забутий) або його неможливо включити. Виконайте п’ять кроків:

 1. Вимкніть телефон або планшет.
 2. Відкрийте меню «Відновлення» (Recovery). Затисніть кілька клавіш, поки не загориться екран. На різних пристроях різні комбінації клавіш, щось із нижче має підійти:
  • Більше звуку + клавіша включення.
  • Менше звуку + клавіша включення.
  • Більше / менше звуку + клавіша включення + клавіша «Додому.
  • Більше звуку + менше звуку + клавіша включення.

  Збільшуйте / зменшуйте гучність, переміщаючись вгору / вниз, а для підтвердження свого вибору користуйтеся клавішею включення телефону або його блокування. В останніх моделях телефонів меню «Відновлення» сенсорне.

 3. Видаліть дані / скиньте настройки – «wipe data / factory reset».
 4. Видаліть дані користувача – «delete all user data».
 5. Перезавантажте систему – «reboot system now».Все, все за одну-дві хвилини ви перезавантажили мобільний пристрій, отримали початкові налаштування і радієте стабільній роботі.

Спосіб 2. Як зробити Hard Reset через налаштування

 1. Відкрийте Налаштування телефону.
 2. Спочатку створіть резервну копію, а потім перейдіть у вкладку «Відновити і скинути».
 3. Виберіть «Скинути всі налаштування».
 4. Тисніть «ТАК».
 5. Зітріть все.

Вся інформація, яка міститься у внутрішній пам’яті смартфона або планшета скинулася.

Ссылка на основную публикацию