Як скинути настройки Андроїд до заводських [Hard Reset] (тобто видалити всі дані з телефону, планшета)

Доброго дня!

Який би “розумної» не була система Андроїд, все-таки, трапляються з нею з такі моменти, коли доводиться вдаватися до скидання налаштувань (його ще називають Hard Reset). Наприклад, таке нерідко трапляється при проблемах з Wi-Fi, Bluetooth, з “перевантаженням” пам’яті телефону, при появі непояснених гальм і підвисань, тощо.

Також з цим завданням можна зіткнутися, якщо раптом надумаєте продавати телефон (адже зовсім не хотілося б, щоб чужа людина побачив особисту переписку ?!).

Відразу хочу відзначити, що в процесі скидання з пам’яті пристрою буде видалено всі програми та ігри, все СМС повідомлення та контакти, облікові записи пошти і т.д. В общем-то, телефон / планшет стане повністю із заводськими настройками (приблизно таким, яким він був при покупці).

Примітка! Якщо у вас встановлена ​​SD-карта – то всі дані на ній залишаться цілими * (по крайней мере, так було з тими пристроями, з якими працював я)! Тобто очищається саме пам’ять пристрою!

Тому, якщо у вас є потрібні контакти, фото, відео та файли – перед скиданням, збережіть їх на жорсткий диск ПК або в хмарне сховище (наприклад, на Яндекс диск).

Власне, тепер можна перейти ближче до справи …

Способи скинути настройки Андроїд

Спосіб 1: через налаштування системи

Мабуть, це самий очевидний і найпростіший з усіх способів. Годиться в будь-яких випадках, коли ви можете спокійно увійти в налаштування Андроїда (знаю, що це не завжди можливо, тому, якщо у вас більш глобальна проблема – см. Наступні пункти статті).

І так, потрібно відкрити розділ “Відновлення і скидання” в налаштуваннях Андроїда. Див. Приклад нижче.

налаштування Андроїд

Далі перейти в розділ “Скидання налаштувань”.

Відновлення та скидання

Після натиснути на кнопку “Скинути налаштування телефону”. Зверніть увагу, що система вас також попередить, що будуть видалені дані з облікового запису Google, всі програми і дані в них, музика, фото, відео та ін.

Скидання налаштувань телефону

Власне, за цим способом, коментувати більше нічого …

Спосіб 2: через режим Recovery mode (або Factory mode)

Якщо ваш пристрій зависло, є проблема зі входом в меню налаштувань – то в цьому випадку скидання можна виконати через спец. меню “Recovery mode / Factory mode”.

Для його виклику:

 1. вимкніть пристрій (для виклику такого меню, як на скрині нижче, просто затисніть кнопку включення на 3-5 сек.);

  вимкнення

   

 2. після натисніть і утримуйте протягом 3-5 сек. одне з наступних сполучень кнопок: “Зменшення гучності + включення” – це основний варіант (також можуть бути: “Повів. Гучності + включення”“Уменьш. Гучності + повів. Гучності + включення”, “Повів. Гучності + додому” та ін. – див. специфікацію до свого апарату);
 3. після включення апарату, ви повинні побачити “чорне” меню (як на скрині нижче). Управління в ньому дещо незвично: кнопки “Зменшити / повів. Гучність” – це перейти з одного пункту меню на інше; кнопка “увімкнути” – підтвердити вибір; 
 4. це “чорне” меню може бути різним – найчастіше зустрічається варіант “Android System Recovery”, але може бути і “Factory mode”. У першому: для скидання виберіть пункт “Wipe data / factory reset”, у другому: “Clear eMMC”. Див. Скрін нижче.

  Меню відновлення (варіанти)

   

 5. в наступному кроці вам потрібно буде підтвердити намір, і Андроїд приступить до виконання скидання …

Спосіб 3: за допомогою сервісних кодів

Якщо знати спец. коди, то можна досить серйозно змінити налаштування системи Андроїд. Є коди і для скидання налаштувань (тобто переходу до заводського стану пристрою).

Примітка! Представлені нижче коди можуть підійти не до всіх пристроїв (особливо до нових, в які постійно вносять якісь зміни …). Тому, всі коди нижче представлені для ознайомлення (Не несу відповідальності за ваш апарат і ПО).

Вводять коди досить просто. Необхідно перейти в режим набору номера і ввести один з наступних варіантів:

 1. * 2767 * 3855 #
 2. * # * # 7378423 # * # *
 3. * # * # 7780 # * #

Введення сервісного коду (Не “грайтеся” з кодами просто так – можете запросто стерти всі дані …)

Спосіб 4: як видалити дані з телефону / планшета, якщо він був втрачений

На жаль, майже з кожним в житті відбуваються неприємності. Одна з таких – втрата телефону / планшета (я зараз навіть не розглядаю причину: вкрали його, або просто упустили, або ще що …). Головне: що його в руках у вас немає, а в ньому досить багато конфіденційних даних (і які якомога швидше хотілося б видалити).

 1. В цьому випадку вам потрібно зайти з комп’ютера в свій аккаунт на;
 2. Далі встановити додаток  (Пряме посилання на Google Play). Зазначу, що додатки можна встановлювати на смартфон, навіть якщо у вас немає його під-рукою.
 3. Після чого, перейшовши на веб-сайт програми Find My Device, ви зможете:
 • стерти всі дані з пристрою;
 • подзвонити на нього;
 • або просто заблокувати.
Ссылка на основную публикацию