Як скинути фото з айфона і Айпад на комп’ютер

Всім привіт, шановні читачі. В даному, корисному, матеріалі я розповім вам як скинути фото з айфона на комп’ютер (під управлінням операційних систем Windows або OS X). Зробити це можна кількома способами, деякі простіше, деякі складніше, але із загальним процесом, я впевнений, легко впорається будь-який читач цієї статті.

З основних способи завантаження відео з iPhone або iPad на персональний комп’ютер, виділю такі, найбільш прийнятні для різних операційних систем:

  1. Безпосереднє під’єднання пристрою айфона або Айпад до персонального комп’ютера. Найпростіший спосіб, підходить виключно для користувачів операційної системи Windows. В принципі цей спосіб не є єдиним але – він найпростіший, тому в даному матеріалі ми будемо розглядати, виключно, його;
  2. За допомогою програми iPhoto. Даний спосіб підходить тільки для користувачів операційної системи OS X. За аналогією з Windows, тобто прямі підключенням до комп’ютера за допомогою USB кабелю, тут ми скористатися не зможемо, тому що операційна система OS X не підтримує прямого підключення. Доведеться користуватися вбудованим в систему додатком iPhoto.

Отже, тепер давайте розглянемо докладніше кожен із способів.

Windows

Як я вже говорив вище – даний спосіб підходить тільки для користувачів Windows.

Виконайте наступні операції:

  1. Візьміть свій айфон або Айпад і підключіть його до персонального комп’ютера Windows;
  2. Далі, має з’явитися спливаюче віконце в якому вам потрібно вибрати пункт “Імпортувати зображення та відео”;
  3. Якщо віконце воно не відкриється, ви можете перейти в “Мій комп’ютер”, в поле “Портативні пристрої” виберіть ваш iPhone або iPad, далі сховище з назвою Internal storage. Далі вам потрібно відкрити папку під назвою DCIM (знаходиться в корені);
  4. Саме в цій папці і зберігаються всі ваші фотографії і відео ролики;
  5. Тепер ви можете просто скопіювати або перенести всі фотографії або відео на свій комп’ютер: будь-яку папку або робочий стіл.

Як я вже згадував вище, даний метод – метод прямого підключення самий простий і швидкий, що не вимагає: ні спеціальних навичок, ні спеціального програмного забезпечення.

За допомогою iPhoto

Якщо ви є власником операційної системи OS X, то ви для експорту фотографій з айфона або Айпад можете скористатися спеціальним додатком iPhoto.

Для цього виконайте такі, нескладні, дії:

  1. Підключіть ваш пристрій до комп’ютера і програма iPhoto запуститися в автоматичному режимі;
  2. Далі, вам потрібно просто вибрати фотографії для імпорту з пристрою і натиснути відповідну кнопку “Імпортувати дані”.

На цьому у мене все. Як бачите для того щоб скинути фото на свій персональний комп’ютер, будь то Windows або OS X, дуже просто. Якщо залишилися питання з приводу даного матеріалу, то можете задати їх у коментарях до цього запису.

Ссылка на основную публикацию