Як скинути Айфон до заводських налаштувань?

Якщо необхідно продати iPhone або подарувати смартфон комусь, всю інформацію і інші параметри краще стерти заздалегідь. Скидаючи телефон до заводських установок видаляються всі фотографії, ігри та програми, в тому числі і персоналізовані параметри. Дані в подальшому можна відновити за допомогою хмари apple, якщо вам необхідно повернути стандартні значення, щоб очистити пам’ять пристрою або позбутися від лагів, ви можете не турбуватися про повернення даних. Для того щоб відновити налаштування, досить скористатися вбудованим функціоналом, і завантажувати додаткове програмне забезпечення не варто.

Важливо! Іноді рішення повернути стандартні настройки девайса, то, можливо загрожує серйозними наслідками, виконуйте все строго по інструкції, інакше може знадобитися активація, що тягне множинні головні болі власника. Не варто чистити інформацію за допомогою підключення до комп’ютера і використання сторонніх програм, якщо у вас немає досвіду в перепрошивке смартфона від apple. Як все видалити з айфона і як скинути дані, не зашкодивши працездатності апарату? Розберемося в цій статті, уважно виконуйте рекомендації і все вийде, приступаємо!

Збереження даних перед скиданням

Часто інформацію з стільникового, яку ви видаляєте, необхідно використовувати заново, особливо якщо відбувається перехід з одного покоління iphone на інше, приємно бачити всі свої фотографії і додатки на новий пристрій. Для багатьох – це стає питанням комфорту, без якого використовувати новий смартфон проблематично. Адже частіше видаляти фото та інші файли з iphone доводиться через:

 • Нового господаря апарату, якому потрібно отримати очищене від непотрібної інформації пристрій, потрібно налаштувати айфон як новий, особливо перед продажем.
 • Лагов апарату і залишку кешу зі старого ПО, що засмічує пам’ять, а видалити кеш без отримання рут-прав – неможливо.
 • Збої і баги нової IOS, від яких нічого іншого не врятує, як скинути дані смартфона.

Якщо установки на девайсе необхідно перенести, не кажучи вже про музику та інше мультимедіа, то перед тим як обнулити айфон, зробіть наступне:

 1. Створіть резервну копію в ITunes.
 2. Скинути туди прийдуть програми та інформацію з гаджета.
 3. Заздалегідь збережіть в хмарі або перенесіть свої фотографії на фізичний носій.
 4. Скопіюйте інше мультимедіа за тим же принципом.

Ось вся підготовка перш ніж очистити айфон – виконана, і ви готові стерти всі дані з пристрою. Які тут є нюанси?

видалення даних

Перед тим як обнулити айфон, подбайте щоб поблизу була точка доступу до wifi або встановлений на ПК iTunes, дозволяє зайти в інтернет. Якщо немає ні того, не іншого, а очистити iphone потрібно терміново, то згодиться і мобільний інтернет (мова про 3G, адже доведеться завантажувати контакти та інші файли). І головне, щоб скинути установки на iphone без подальших наслідків, апарат повинен бути розблоковані офіційно, що ви можете перевірити на спеціалізованих сайтах за допомогою IMei.

Перевірте заздалегідь, і якщо смартфон виявиться залоченним – ні в якому разі не виконуйте скидання без допомоги професіоналів, є шанс отримати цегла. Тим, у кого iPad і iPod турбується не варто. Ще один нюанс, перш ніж видалити інформацію простежте щоб заряд пристрою був максимальним, якщо немає – підключайте телефон до харчування і тоді продовжуйте. Далі, в меню параметрів, знайдіть розділ «основне» і промотувати вниз поки не побачите заповітну вкладку скидання, і прийшов час вибирати, який видалити контент з пам’яті, на вибір:

 • Повний скидання налаштувань. Зручний варіант, якщо потрібно прибрати лаги системи і повернути настройки в початковий вигляд, але і залишити на пристрої мультимедіа і додатки.
 • Видалення контенту з усіма параметрами. Зручний спосіб, коли потрібно «замести» всі сліди присутності попереднього власника смартфона.
 • Видалення налаштувань інтернету. Використовується звичайними користувачами рідко, і в основному при проблемах з підключеннями до мобільної мережі.
 • Скидання Т9.
 • Скидання «Home».

скидаємо настройки

Коли ви вирішили заново налаштовувати айфон, клікніть по скиданню всіх налаштувань і підтвердіть наміри у спливаючому вікні. Їх з’явиться на смартфоні кілька штук просто погодитеся зі всіма попередженнями. Так як скидання до заводських налаштувань айфона відбувається і з видаленням інформації в стандартних додатках, доведеться знову налаштовувати будильник з таймером і виставляти часовий пояс.

У тому числі видаляються замітки і контакти, однак, в звичайних додатках дані зберігаються, як і ваші мультимедіа-файли на пристрої. Пам’ять розумного телефону не чисто, хіба що на пару мегабайт, за рахунок кеша з браузера.

повне очищення

Перед тим як скидати настройки iphone разом з контентом, збережіть всі необхідні дані, після видалення – їх вже не повернути ніяк.

Саме таким чином очищають iphone перед продажем, завдяки чому купуючи Б \ У пристрої вам не доведеться розглядати фотографії з відпустки на Карибах попереднього власника. Процедура тут суміжна, просто натискайте по другій кнопці і прокрутити попередження вниз. Далі, телефон перетворюється в новий, а якщо подбає про зовнішній вигляд, то ніяк, крім iMei, новий користувач не зможе дізнатися про минуле гаджета. Корпус стоїть не так вже й дорого, до уваги не загальну вартість.

Через дві хвилини після скидання налаштувань на айфоне, телефон увімкнеться і почне завантажуватися, пропонуючи вам стандартну процедуру відновлення. Стирання даних з девайса, може тривати більше або менше, залежить від моделі і завантаженості пам’яті телефону. Після видалення інформації з айфона, стільниковий потребують повторної активації, і тут вам вже потрібно підключитися до інтернету.

висновок

Видалення контенту iphone може прискорити роботу пристрою, щоб чистити рідше – ставитеся акуратніше до свого смартфону і не завантажуйте «сміттєве» ПО. Ми не несемо ніякої відповідальності за втрату працездатності телефону після скидання, перевіряйте залочений чи телефон заздалегідь, і не перепрошивати телефон до закінчення гарантії! Інакше можете потрапити на вартість дорогого девайса, який доведеться продавати по частинах, якщо що щось піде не та, як заплановано.

До зустрічі на сторінках сайту, і будьте акуратніше!

Ссылка на основную публикацию