Як скопіювати текст з поста в Інстаграме з iPhone

У додатку Instagram смартфонів під управлінням iOS немає можливості копіювати зміст посту звичним для багатьох виділенням і викликом контекстного меню. Однак є інші способи, що дозволяють скопіювати вміст поста.

Як відбувається копіювання

За замовчуванням в додатку Instagram для смартфонів і в версії для браузерів на ПК можливість копіювання контенту неможлива. Це було зроблено з метою виключити плагіат. Однак зараз існують спеціальні сервіси і виверти, що дозволяють швидко подолати це обмеження.

Варіант 1: Через мобільний браузер

Суть даного методу полягає в тому, що ви відкриваєте потрібний пост в браузерної версії Інстаграма і копіюєте потрібну інформацію там. Розглянемо, як це реалізувати:

 1. Знайдіть в соціальній мережі той пост, де потрібно скопіювати певний елемент.
 2. У верхній правій частині над публікацією розташована кнопка у вигляді трьох точок. Натисніть на неї. Далі з контекстного меню виберіть пункт «Поділитися».
 3. Відкриється вікно, де ви можете налаштувати параметри, де і яким чином ви будете ділитися записом. Використовуйте кнопку «Копіювати посилання». Вона розташована в самому низу. Після успішного копіювання ви побачите відповідне повідомлення.
 4. Відкрийте будь-який мобільний браузер на смартфоні.
 5. Вставте скопійоване посилання в адресний рядок і натисніть кнопку «Перейти» на цифровій клавіатурі.
 6. На екрані відобразиться вибрана публікація в мобільній браузерної версії Інстаграма. За допомогою тривалого утримання пальцем тексту виділіть його і в контекстному меню виберіть кнопку «Скопіювати».

Читайте також: Як видалити Яндекс браузер повністю з комп’ютера і з Android Що робити, якщо гальмує браузер Google Chrome Програма замітки на робочий стіл Windows 10 – як користуватися Як видалити додатки в Windows (Віндовс) 10

Таким чином ви можете копіювати не тільки дані з самого поста, але і коментарі до нього.

Варіант 2: Через Телеграм

Даний спосіб підійде для тих випадків, коли потрібно отримати більш докладний опис сторінки і публікації. Сам по собі Telegram не допоможе це зробити, однак там існують боти – вбудовані користувачами міні-програми у вікні чату, що дозволяють це зробити. Отже, використання даного варіанту виглядає наступним чином:

 1. Для початку вам потрібно додати в список контактів Телеграма бота, який виконує описані функції. Скористайтеся графою «Пошук по контактам і людям». Введіть туди «@instasavegrambot» і відкрийте знайдений результат.
 2. Скористайтеся кнопкою «Почати», яка знаходиться чату з ботом. Якщо такої немає, то пропишіть в поле введення повідомлень команду «/ start» і натисніть відправку. З’явиться невелика інструкція по роботі з ботом російською мовою. Ознайомтеся з нею.
 3. Якщо потрібно отримати інформацію за профілем конкретного користувача, то відправте повідомлення боту по типу «@ логін_пользователя». Якщо потрібна інформація саме про піст, то скиньте боту посилання на нього.
 4. Виконайте запуск програми Інстаграм і знайдіть там публікацію, інформацію про яку вам потрібно скопіювати. Натисніть на іконку у вигляді трикрапки, розташовану в правій верхній частині над постом. З контекстного меню виберіть варіант «Поділитися». Скопіюйте посилання, скориставшись однойменної кнопкою.
 5. Вставте її в поле введення повідомлень чат-бота. Написати користувачеві.
 6. Бот видасть кілька повідомлень. У перших будуть міститися медіа-матеріали з поста – фотографії і відео. В останньому завжди буде розташовано текст з поста.
 7. Затисніть текст, виділивши його і скопіюйте, скориставшись спеціальною кнопкою.

Використовуючи наведені вище поради, ви можете копіювати будь-опису до постів в Інстаграме, а також коментарі до них. Якщо у вас є якісь питання до статті, то напишіть коментар внизу.

Ссылка на основную публикацию