Як скасувати підписку на Apple Music на iPhone SE, 4s, 5s, 6s, 7, 8 через комп’ютер і телефон?

Сьогодні розберемося з питанням, як скасувати підписку на Apple Music.

Якщо ви спробували службу Apple Music і вирішили, що це не для вас – вам доведеться скасувати підписку, щоб не платити за те, чим ви не хочете користуватися. Здорова думка, чи не так. Але виявити кнопку скасування підписки не так просто. Цей пункт відсутній в налаштуваннях вашого iPhone або в акаунті Apple ID в iTunes.

Так як ваша підписка пов’язана з вашим аккаунтом Apple ID, скасування її на одному пристрої скасовує її всюди, де використовується ваш Apple ID.

Так що не важливо, який пристрій ви використовували, щоб підписатися, якщо ви відмовитеся від підписки на iPhone, ви також скасуйте її в iTunes і в вашому iPad, і навпаки.

Якщо ви хочете скасувати свою підписку на Apple Music – виконайте наступні дії:

Скасування Apple Music на iPhone

Ви не зможете відключити свою підписку на айФоні безпосередньо в додатку Music. Швидше за цією програмою буде використано для доступу до вашого профілю Apple ID, в якому ви вже зможете скасувати підписку.

 1. Відкрийте програму Music;
 2. У верхньому лівому кутку екрана натисніть на значок силуету (або фотографію, якщо ви її додали), щоб відкрити свій аккаунт;
 3. Натисніть на кнопку View Apple ID.
 4. Введіть пароль від свого облікового запису Apple ID;
 5. натисніть Manage
 6. натисніть Your Membership 
 7. перемикач Automatic Renewal в положення Off.

Скасування Apple Music в iTunes

Ви можете скасувати підписку на Apple Music за допомогою Айтюнс на своєму комп’ютері:

 1. Відкрийте на комп’ютері програму iTunes;
 2. Натисніть на список, що випадає Account, розташований між віконцем музики і полем пошуку в верхній частині вікна програми (якщо ви увійшли в свій аккаунт Apple ID, в меню буде ваше ім’я);
 3. У випадаючому списку виберіть Account Info;
 4. Введіть пароль до Apple ID;
 5. Ви перейдете в екран інформації про акаунт. Прокрутіть екран до поля Settings і натисніть Manage в рядку Subscriptions;
 6. У рядку підписки на Apple Music виберіть Edit;
 7. В поле екрану Automatic Renewal натисніть кнопку Off;
 8. Натисніть кнопку Done.

Що станеться після скасування з збереженими піснями?

При використанні Apple Music ви, можливо, зберігали пісні для подальшого прослуховування. У цьому випадку ці пісні залишаються в бібліотеці iTunes або iOS Music, так що ви можете їх слухати без підключення до Інтернету.

Однак доступ до цих пісень у вас зберігається, поки активна підписка. Якщо ви скасуєте підписку, то не зможете більше слухати ці збережені пісні.

Про скасування підписки та оплати

Виконавши описані вище дії, ви скасуєте свою підписку. Однак, важливо знати, що доступ до Apple Music не завершена негайно. Так як оплата передплати проводиться на початку кожного місяця, у вас збережеться доступ до кінця поточного місяця.

Наприклад, якщо ви скасували підписку 2 жовтня, то збережете можливість користуватися сервісом до кінця жовтня. 1 листопада ваша підписка завершиться, і оплата більше не буде списуватися.

Ссылка на основную публикацию