Як скасувати оновлення до Windows 10

Хочете скасувати оновлення системи до Windows 10? І хочете зробити так, щоб система не оновлювалася автоматично? Розберемо ще одну програму, яка може скасувати апдейт до нової «десятки».

Windows 10 – як рекомендований апдейт системи

Microsoft сміливо нав’язує нову 10-ю версію своїм користувачам Windows 7 або 8.1. Вона надається як рекомендований «апдейт» системи, так що, якщо у вас включена функція установки рекомендованих оновлень, то оновлення до WIndows 10 буде завантажено і готово для автоматичної установки. Якщо не хочете переходити на «десятку», існують різні додатки, які ми вже раніше розглядали.

Тепер з’явився ще один інструмент, який допоможе захистити ваш комп’ютер від небажаного оновлення до Віндовс 10. Ця програма, що називається як Never10, вносить досить прості зміни до реєстру, а також перемикає права керування перетвореннями в стан «тільки для читання», щоб система не могла їх змінити.

Як скасувати перехід на 10-ку через Never10

Програма Never10 дуже проста у використанні. Після установки і запуску з’являється вікно з інформацією, що в нашій системі на даний момент включена функція оновлення до нової 10-ки. Якщо з’явиться «червоне» повідомлення «Windows 10 OS Upgrade is ENABLED for this system», то це означає, що включена функція установки оновлення. У нашому випадку потрібно її скасувати – зробити це можна за допомогою кнопки «Disable Win10 Upgrade».

Після успішного виконання операції на цей раз з’явиться «зелене» повідомлення «Windows 10 OS Upgrade is DISABLED on this system». Тепер перехід на Віндовс 10 Не проведений автоматично.

Додатково програма може відображати інше повідомлення, так само в червоному кольорі – «Latest Windows Update is not installed in this system». Це означає, що не інстальовано останні оновлення для нашої поточної системи з центру оновлень Windows. В такому випадку буде актуальна кнопка «Install Update». Натисніть на неї для установки нових оновлень. Для чого вони потрібні? Ну, тому що, вони необхідні – як не парадоксально – для роботи додатків і блокування оновлення всієї системи до Віндовс 10. Тільки в останні оновлення Windows 7 і 8.1 передбачена можливість скасувати, в пропонований через Never10 спосіб, автоматичний перехід на Windows 10.

Що ж власне робить Never10? Програма змінює управління двома ключами і відповідно їх перетворює:

  • HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Policies \ Microsoft \ Windows \ Gwx
  • HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Policies \ Microsoft \ Windows \ WindowsUpdate

У першому створюється запис «DisableGwx» і для неї встановлюється значення «1», тоді як у другому ключі утворюється DisableOSUpgrade і присвоюється значення «1». Ці методи вже згадувалися раніше, але програма Never10 буде корисна для користувачів, особливо початківців, які не хочуть робити ці зміни в реєстрі вручну.

Крім того, програма змінює права доступу до зазначених вище ключів таким чином, щоб спочатку можна було їх редагувати, а потім заблокувати їх від змін з боку системи (встановлюється значення «тільки для читання»).

Ссылка на основную публикацию