Як скачувати з однокласників музику і відео на комп’ютер

Розберемо детально, як з однокласників скачати музику на комп’ютер швидко і абсолютно бесплатно.Находясь в соціальній мережі «Однокласники», Ви не раз стикалися з ситуацією, коли на сторінці одного або в групі розміщена гарна пісня або цікавий відео ролик. Його можна як додати в свій альбом, поповнивши свій профіль новинкою, так і зберегти на персональний комп’ютер і насолоджуватися в майбутньому, не заходячи на особисту сторінку в мережі. 

як з однокласників скачати музику на комп’ютер?

Завантажити сподобалися аудіо і відеофайли з Однокласників нам допоможе додаток SaveFrom.net помічник, скачати яке легко, відвідавши офіційний сайт SaveFrom.net. Перед тим як додаток почне свою установку рекомендується закрити браузери. Адже додаток зажадає установку для кожного браузера.

Після завершення установки запускаємо той браузер, перевагу якому Ви віддаєте найчастіше. Тепер можемо спробувати завантажити файли з Однокласників. Етапи проведення процедур наступні:

Для музики:

  • Необхідно відкрити свою сторінку і перейти в розділ «Музика»;
  • Навести курсором миші на аудіотрек, після чого відобразиться посилання на завантаження поруч з файлом, вона представлена ​​зеленою смужкою;
  • Клікнути по стрілочки на засланні.

Для відео:

  • Необхідно запустити відео;
  • Після запуску внизу відобразиться посилання на скачування, по якій потрібно клікнути для того, що почати скачування.

Встановлене додаток SaveFrom.net допоможе також завантажити відео і аудіо файли з Контакту, YouTube. Етапність завантаження треків аналогічна викладеної вище.

Як убезпечити себе при скачуванні музики та відео?

Шкідливі програми, які існують по соціальним мережам, можуть наражати на небезпеку Ваш комп’ютер, тому слід бути гранично обережним при скачуванні файлів з Інтернету. Остерігайтеся посилань, пройти по яким пропонується для завантаження аудіо або відео файлу, особливо якщо під ними вказані коментарі про ефективність їх роботи. Крім того, часто шахраї розробляють платні програми, які пропонують скачати пісню або кліп, попередньо зареєструвавшись, де вказуються особисті дані і потрібно заплатити певну суму грошей. Як ми побачили, поповнити свою колекцію музики і відео з Однокласників можна абсолютно безкоштовно.

Ссылка на основную публикацию